Jak poznám, čekám-li holčičku, nebo chlapečka

Každá z nás je v těhotenství nesmírně zvědavá na to, zda-li čeká chlapečka, nebo holčičku. Přemýšlíte a zjišťujete, jak se to dozvědět před tím, než vám doktor danou informaci sdělí? Jak poznám, čekám-li holčičku, nebo chlapečka?

Můžete to zjistit z následujících indicií. Pokud čekáte holčičku, máte bříško vysoko a do šířky, trpíte neovladatelnými chutěmi na sladké, máte horší kvalitu pleti, přibíráte mnohem více, než maminky, které čekají chlapečka, vaše moč je tmavá a pokud trpíte ranními nevolnostmi v počátcích.

Čekáte-li chlapečka je vaše bříško spíše do špičky, z chutí vás láká slané a kyselé, jste krásnější než kdy před tím, na váze v těhotenství nepřibýváte tolik, máte světlou moč a ranní nevolnosti se vám vyhýbají obloukem.

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že to souhlasí. Čekala jsem holčičku a přesně takhle to bylo, až na ranní nevolnosti, které jsem měla pouze tehdy, když jsem se nenasnídala, jinak jsem je nepociťovala. Od mojí doktorky jsem se dozvěděla již v 16 týdnu těhotenství, že čekáme holčičku.

Na trhu se objevil test, který vám s přesností poví pohlaví vašeho dítěte již v 10. týdnu těhotenství a pokud se zmýlí, pak vám budou vráceny peníze. Zjistit pohlaví dítěte se dá taktéž tak, že si navléknete na vlas prstýnek a držíte je kolmo nad bříškem. Pakliže se prstýnek roztočí do kola, je to holčička, když se hýbe ze strany na stranu, je to chlapeček.

Každá maminka je jistě velmi netrpělivá a zvědavá. Sama jsem byla přesvědčená o tom, že si pohlaví miminka nenechám říct, ale opak byl pravdou. Zjišťovala jsem vše od začátku a hledala odpovědi stejně tak, jako je hledáte teď vy

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *