Zkušenosti s vaginálními tobolkami Nagyn

Trápí vás neustále se vracející vaginální záněty a mykóza? Poporodní a pooperační rány vám znemožňují normálně fungovat?
Řešením je zdravotnický prostředek ve formě vaginálních tobolek, které obsahují stříbro, aloe vera a kyselinu hyaluronovou.

Zdravotnický přípravek Nagyn je odbornou veřejností představován jako podpůrný prostředek doprovázející léčbu vaginální mykózy, zánětu pochvy bakteriálního či virového původu a genitálních bradavic.

Během těhotenství prochází tělo změnami

Tělo těhotné ženy a novopečené maminky prochází hormonálními změnami, které mnohdy zapříčiní gynekologické potíže.
Mykóza postihne každou ženu alespoň jednou za život a u některých žen se toto onemocnění neustále vrací. V komplexní léčbě se neléčí pouze příznaky, mezi něž spadá výtok a svědění pochvy, ale je žádoucí najít příčinu vzniku této nemoci.

V první řadě byste měla dát na rady maminek a babiček. Vynechejte z jídla cukry, omezte přísun pečiva a používejte mýdlo pro intimní hygienu. Abyste podpořila komplexní léčbu, vyzkoušejte desetidenní přípravek Nagyn. Který díky svému složení a to hlavně stříbrným
iontům a oxidu titaničitému působí jak na mykózy, tak na bakteriální a virové infekce.

Paní Petra (37 let): Vaginální mykóza mě trápí již od 17 let. Gynekolog mi předepisoval různé léky, které jsem brala poctivě. Dodržovala jsem intimní hygienu a řídila se všemi radami od mého specialisty. Nicméně mykóza se neustále vracela. Někdy se objevila jednou za půl roku, někdy i pětkrát do roka. Ve 23 letech jsem otěhotněla a během těhotenství jsem neměla žádný problém, nicméně po porodu jakoby se vrátila minulost.

Vyzkoušela jsem vaginální tobolky Nagyn a můžu podotknout, že v porovnání s ostatními preparáty se tobolky rychleji rozpouštějí a konzistence je snesitelná. Nespornou výhodou je absence zápachu. Svědění pochvy zmizelo během několika dní a výtok se, zatím, už sedm měsíců neobjevil. Vaginální tobolky používám jako prevenci a aplikuji je jednou za 4 měsíce.

Vyzkoušeli jste je i Vy?

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *