Nová éra marketingu přichází. Začíná využívat AI

AI neboli umělá inteligence je velkou neznámou ohledně toho, co provede se současnou informační společností. Množství informací a obsahu, který je schopná doslova chrlit, je tak obrovské, že se nabízí otázka, jestli vůbec půjde rozlišit pravdu od lži. A textoví roboti postavení na AI již dokazují, že lhát umí skutečně věruhodně, bez skrupulí, i s uvedením zdrojů. To však nic nemění na tom, že AI zcela radikálně změní marketing. A nebude to za pár let. Vše začíná již letos, v roce 2023.

Chatboty postavené na AI nahradí call centra firem. Levnější, než si koupit fotky z databanky, bude nechat si obrázky generovat umělou inteligencí. Videoobsah se stane dostupnějším, protože vám s jeho výrobou pomůže opět umělá inteligence. A AI se prosadí zejména při práci s textem.

Kvalitní obsah je v marketingu důležitý

Musíte jím umět oslovit cílovou skupinu a jinak se s ním pracuje na webové stránce, na sociálních sítích, v reklamním banneru či v PPC reklamě. Umělá inteligence si však s těmito nuancemi snadno poradí. Vychrlí na vás hned 20 verzí titulků pro váš blogový článek i udělá korektury.

Změny přichází

Změnit se budou muset i algoritmy vyhledávačů, či spíš je pravděpodobné nahrazení vyhledávačů umělou inteligencí. Protože čemu dáte přednost – tisícům odkazů na dané téma, nebo rešerši z jejich obsahu, která je vlastně již hotovým článkem k publikování? GPT3, tedy model strojového učení neuronové sítě, který je vlastně autoregresivním jazykovým modelem schopným hloubkového učení textu (zdroj: Wikipedie), pokročil již takto daleko.

Pojďte využít AI ve svůj prospěch. Přestože panují obavy ze zneužití (zabývá se tím například nezisková společnost OpenAI), možnosti například právě pro marketing jsou obrovské.

Jak využít AI pro marketing?

Spojte se s firmou PISALEK AI, která se rozhodla firmám představovat benefity umělé inteligence pro jejich marketing. Pro tento účel vytvořila rovněž První blog psaný umělou inteligencí AI. Vyzkoušejte si jej rovnou v praxi. Zadejte si vytvoření a publikaci svého PR článku s odkazem zcela zdarma. Rychle poznáte, jak tvorba textů díky AI pokročila.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *