Hablas espaňol? Aneb španělština s PELICANEM

Už vás ta čeština či angličtina všude okolo nudí a hledáte, čím si zpestřit život? Španělština je jednou z dovedností, která oživí váš život svým temperamentem, zvučností a barevností. A navíc vám otevírá dveře nejen do španělských krajin, ale do celé střední a jižní Ameriky. Zaujali jsme vás? Tak čtěte dále!

Proč právě PELICAN?

Naše jazyková škola PELICAN má zkušenosti s výukou již od roku 2002. Mezi tyto zkušenosti patří právě skupinové kurzy španělštiny, jelikož španělština je u nás velmi oblíbená. Na rozdíl od češtiny je květnatá a umožňuje nám, Čechům, přesunout se alespoň v myšlenkách do teplých krajin.

Skupinová výuka španělského jazyka probíhá pod taktovkou kvalifikovaných lektorů, kteří se snaží vyslyšet vaše přání a uzpůsobit výuku tak, aby vám vyhovovala co nejlépe. U nás, v prostorách školy v centru Brna, máte Wifi zdarma, a navíc se můžete občerstvit kávou či čajem.

Co udělat před zahájením kurzu?

Pokud jste se rozhodli nastoupit do našeho skupinového kurzu španělštiny, první a zároveň nejtěžší krok je za vámi! Pokud již nějaké základy španělštiny ovládáte, můžete si na naší webové stránce udělat rozřazovací test, abyste si poté vybrali ten nejlepší kurz, který vám bude vyhovovat.

Úroveň kurzu je totiž velmi důležitá. Nemůžete se totiž na kurzu zbláznit z množství nových slovíček, ale ani se nám na kurzu nemůžete nudit, to byste se nic nového nenaučili. Po rozřazovacím testu již zbývá jediné – vyplňte přihlášku a zábava může začít!

U nás v Jazykové škole PELICAN můžete kurz odstartovat dvakrát ročně – v září a v březnu. My však silně doporučujeme zaplatit si kurz rovnou na oba semestry, což činí 40 lekcí a budete tak mít větší motivaci kurz opravdu dokončit.

Skončit v polovině, a to jen kvůli ztrátě motivace, by přece byla pořádná škoda! Harmonogram kurzu vám bude k dispozici ještě před první lekcí a můžete jít na to! Pokud si nejste jistí svou úrovní, můžete si ověřit na první ukázkové hodině zdarma. V případě zájmu nám o ni napište!

A k čemu to vlastně všechno je?

Osnova kurzu je stanovena tak, aby každý účastník zlepšil svou jazykovou dovednost o jednu úroveň, a to v písemném i v mluveném projevu. Skupinový jazykový kurz španělštiny navíc můžete zakončit státní jazykovou zkouškou.

Takto nabytý certifikát o jazykové dovednosti zpestří váš životopis a otevře dveře k novým pracovním nabídkám. No a pokud vás španělština chytla, ale kurz je již u konce, nezoufejte. Zdolejte u nás další úroveň kurzu a dopracujte se až třeba k úrovni C1!

Tak co, bude španělština to pravé ořechové pro vás? Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonem, přes e-mail, nebo se rovnou zastavte k nám do kanceláře Jazykové školy PELICAN v centru Brna a my vám se vším pomůžeme.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *