Stylovou látkovou tašku musíte mít i vy

Tento trend trvá už několik let a nejspíš ještě dlouho trvat bude. Lidstvo totiž postupně začíná chápat, že zamořovat naši planetu plastovými taškami a igelitovými sáčky není zrovna moc chytré. Jejich místo tak plně nahrazují například látkové tašky. Užijete je na nákup, do školy i do práce. Už máte tu svou?

Látkové tašky uvidíte na každém rohu. Jak na jejich nositelkách, tak v obchodech. Výběr je obrovský, a to jak v buticích s oblečením, tak třeba v obchodech se suvenýry, až budete na dovolené. Pak je tady ale ještě jedna možnost. Můžete si navrhnout a nechat zhotovit vlastní potisk látkových tašek.

Vybavte se taškou hezky společně

Samozřejmě je možné navrhnout si naprosto originální potisk tašek jen pro sebe. Jestli se však chcete dostat na nějakou rozumnou cenu, bude lepší objednat více kusů. Co třeba koupit stejnou tašku pro celou vaši partu kamarádek? Taneční oddíl? Hasičské družstvo? A mimochodem plátěné tašky mohou bez výčitek nosit i pánové.

Základem je kvalitní taška

Budete se divit, ale v textilních taškách lze nosit i těžký nákup nebo knížky. Pokud jsou tedy dostatečně kvalitní. Měly by být ze 100% bavlny s gramáží aspoň 155 g. Standardní velikost plátěné tašky je 38 × 42 cm. Dají se sehnat v různých barvách, ale pro potisk jsou nejpraktičtější ty bílé nebo přírodní (ne čistě bílé). Na těch totiž nejlépe vyniknou barvy.

Nechte si poradit správnou technologii

Nejčastěji se používá tisk na textil přímými barvami, pak také separační tisk (pro rastrové plnobarevné motivy) a tisk v režimu CMYK. Nic vám tyto pojmy neříkají? Nechte si poradit. Na reklamni-tasky.eu nabízí potisk tašek látkových i papírových, a to od 30 ks. Cenovou nabídku vám připraví během 3 hodin, zakázka bude zpracovaná do 7 až 10 dní. Potisknou vám také trička, zádové vaky a další textil. Jeden motiv lze využít na potištění několika výrobků.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *