Rozšiřte si Vaše obzory o kurz pro pracovníky v sociálních službách

StartupStockPhotos / Pixabay

Podařilo se Vám po delším hledání konečně získat zaměstnání, kde Vám slíbili pracovní smlouvu a odpovídají pracovní podmínky? Musíte si však doplnit Vaše vzdělání o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? Nedělejte si zbytečně starosti. Se vzdělávacím centrem Seduca získáte osvědčení o úspěšném absolvování tohoto kurzu velmi jednoduše. Bližší informace k jednotlivým rekvalifikačním kurzům se dovíte na této webové adrese www.seduca.cz/kontakt. Vzdělávací centrum Seduca nenabízí pouze rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, ale také rekvalifikační kurz na pracovní místo lektora a sanitáře.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je ve vzdělávacím centru Seduca možné absolvovat ve čtrnácti městech České republiky, mezi nimiž se nachází například Brno, Havlíčkův Brod, Zlín, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov, Kyjov nebo Olomouc. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí. Kurz je možné zaplatit prostřednictvím úřadu práce. Přičemž cena za jednoho účastníka činí 6800 Kč.

Náplní kurzu je získat informace z úvodu psychologie, psychopatologie i somatologie. Dovíte se informace o základech ochrany zdraví, prevenci týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby i o problematice zdravotního postižení. V neposlední řadě se dovíte cenné informace o metodě sociální práce a naučíte se komunikovat s lidmi i pracovat asortativně. K zapsání se do tohoto rekvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službáchnejsou potřeba žádné dřívější speciální dovednosti či vědomosti.

Pedagogičtí pracovníci si mohou své dosavadní vědomosti rozšířit v rámci vzdělávacího programu další vzdělávání pedagogických pracovníků. V rámci tohoto kurzu Vám vzdělávací centrum Seduca připraví semináře na téma Zdravá škola, Bezpečná škola, Finanční gramotnost, Psychologie nebo Komunikace.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *