Rozdejte si to se sluncem a zazařte díky neonovým gelům na nehty. Budete skutečně IN.

Každá žena by měla své ruce a nehty pěstit, jsou její vizitkou, kterou posuzuje každý, kdo s ní přijde do kontaktu. Díky krásně upraveným nehtům se dá zaujmout muže, nadchnout ostatní ženy ale také si pomoci k dosažení cílů, které jste si předsevzaly. Udržované ruce jsou známkou, že o sebe dbáme a naši image celkově podpoří a dodají jí ten správný šmrnc.

Buďte moderní, dejte zelenou neonovým UV Gelům

Modeláž nehtů patří k běžným péčím, kterou si dopřává většina žen ve všech věkových kategoriích. Gelové nehty jsou řešením pro všechny dámy, které trpí lámavostí svých nehtů, mají je krátké nebo jinak nedostatečné. Díky kvalitním materiálům nepoškozují přirozené nehty a nejsou pro tělo žádnou zátěží.

Je na každé ženě, pro jakou barvu nehtů se rozhodne pro tu či onu příležitost. Přestože je barvou pro letošní rok zemitě červená, barva vína, na léto ji odložte a rozsviťte své ruce díky neonovým, zářivým barvičkám. Ať už vás okouzlí neonově růžová, oranžová, žlutá nebo zelená, každá z nich je skvěle kombinovatelná a hodí se ke každému outfitu. Ještě umocní krásnou opálenou pokožku rukou i celého těla.

Zvláště teď v teplých, letních měsících ještě umocní atmosféru pohody, volna, dobré nálady, slunečného počasí …

Vyberte si z neonových UV Gelů dle svých představ

Od roku 2008, kdy začal fungovat e-shop Nehtyprofi.cz, využilo jeho nabídky nespočet spokojených zákaznic. Vysloužil si ocenění Heuréky za výborné recenze a pyšní se titulem Ověřeno zákazníky.

Nové NEON UV gely nabízí už od 79 Kč, takže se nemusíte bát vysokých nákladů spojených s krásně vypadajícími nehty.

Stejně tak si zde objednáte pastelové UV gely působící lehce, romanticky, nenápadně i elegantně zároveň. Stačí jen zvolit jiné oblečení a celkový dojem je zcela odlišný.

Vyzbrojte se na léto těmi správnými barevnými kombinacemi UV Gelů a dejte na odiv své krásně zářící nehty.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *