Pohodlně a rychle – nákupy z domova

Nejen v období těhotenství nás často přepadají stavy velké únavy a vyčerpání, kdy jen myšlenka na nákup v supermarketu nebo obchodním centru je zničující. Dnes už naštěstí máme spoustu možností, jak se tahání tašek a postávání ve frontě vyhnout. Téměř vše se dá sehnat v online obchodech, jednoduše a rychle. Takže nohy na stůl dámy, a jde se nakupovat!

Došlo máslo, mléko, rohlíky, plenky…

Čas vyrazit do online supermarketu! Počet online obchodů nabízející sortiment stejný jako v běžné síti supermarketů – tedy potraviny, nápoje a drogerii, se v ČR docela hezky rozrůstá. Už nějakou dobu je na trhu Tesco online, které boduje širokým sortimentem a nízkými cenami. V posledních letech ho dotahují obchody Rohlik.cz a Kolonial.cz, které nabízí i další služby zákazníkům, jako je např. expresní doručení, nabídka farmářských potravin a další. V nabídce obchodů pořídíte opravdu vše, od mléka a pečiva, přes nápoje až po drogerii a potřeby pro děti. Takže konec tahání těžkých tašek a stresujícím nákupům s dětmi v supermarketech. Naplánujte si půlhodinku na online objednávku všeho, co potřebujete, a pak si jen užívejte, že nikam nemusíte. Pokud se vám nějaké zboží nebude po přivezení líbit, jednoduše ho odmítnete a obchod si ho zase odveze.

Máma/ségra/manžel má pozítří narozeniny…

Někdy zkrátka nevíme, čím naše blízké k jejich narozeninám a dalším výročím obdarovat. Všechno mají, nic nechtějí, nic nepotřebují, ale přijít na oslavu s prázdnou se prostě nehodí. Rychlým a pohodlným řešením může být dárkový poukaz na zážitek. Dá se pořídit na poslední chvíli, dostanete ho v pěkném dárkovém balení a navíc je to dárek s nápadem, který ocení každý. Luxusní wellness den pro dámu mamince, ségře baristický kurz, manželovi jízdu ve Ferrari…buďte si jistá, že najdete něco pro každého.esennce_darkova_krabicka

Nemám co na sebe…

Pro někoho je courání po obchodech relax a zábava. Pro někoho je to ovšem, jak se říká, za trest. Pokud patříte do druhé skupiny, nakupujte i oblečení a boty online. Nebojte se, že kupujete zajíce v pytli, u online obchodů je samozřejmostí možnost vrácení nebo výměny zboží. Obchody stále častěji také nabízí možnost platby až po převzetí a vyzkoušení zboží. Zkrátka zaplatíte pouze to, co vám bude, a zbytek vrátíte. Speciální vychytanou službu nabízí obchod Zoot.cz, který má po celé ČR své showroomy, kde si můžete objednané zboží vyzkoušet a co vám není, zde rovnou nechat. Můžete si tak objednat např. několik stejných kousků v různých velikostech nebo barvách a vybrat si až na místě.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *