Náš první soupeř na MS v hokeji 2016 bude silný

Hokejový svátek, tedy MS v hokeji 2016 se kvapem blíží. Aktuálně přichází i čas spojený s tím, že jednotlivé týmy postupně odtajňují své nominace. A to se týká také našich konkrétních soupeřů.

Samotný šampionát se bude konat v Rusku a právě domácí reprezentace bude tím týmem, se kterým odehrajeme svůj první zápas. Bude tedy jasné, že právě tento tým se bude chtít vytáhnout a ukázat to nejlepší. Tomu ostatně napovídá také nominace hráčů, která bude ruskému týmu k dispozici. A právě z toho jasně plyne, že náš první soupeř bude opravdu náročný.

Kdo si za Rusko v rámci MS v hokeji 2016 zahraje?

Podívejme se na několik konkrétních jmen, proti kterým se budou muset naši borci bezpodmínečně postavit. Je jasné, že celá řada z nich pochází z prestižní NHL, kde hrají za své kluby. Na naši branku tak bude při prvním zápase MS v hokeji 2016 útočit třeba věhlasný Alexandr Ovečkin, stejně jako například Jevgenij Malkin, popřípadě Pavel Dajcuk. V nominaci je ale i velmi zkušený obránce Andrej Markov. To vše jsou jména, kterých by se naše reprezentace rozhodně měla obávat. A to nejenom proto, co někteří z nich předvedli na minulých šampionátech, ale hlavně proto, jak čarují v NHL.

Ruský tým bude na MS v hokeji skutečně silný

Dokládají to nejenom výše uvedená jména, ale dokládají to také informace spojené třeba s tím, že několik velkých hráčů se na MS v hokeji, do týmu Ruska ani nedostane. Půjde třeba o hráče, kterým je Ilja Kovalčuk, který tým pravidelně vedl na mnoha velkých podnicích. Vzhledem k tomu, že jeho forma není aktuálně dokonalá, v nominaci zkrátka nebude. I to jasně ukazuje, že to naši budou mít hned při svém prvním zápase velmi těžké. Pokud však vyhrajeme, bude to obrovský důvod k oslavám. Zda se nám to povede, na to si stále ještě musíme počkat. A to do května, kdy šampionát začíná.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *