Léto přeje tílkům a topům bez rukávů

Tílka a trička bez rukávů jsou na léto nezbytným prvkem šatníku. Kdo by v největších vedrech nosil svršek s rukávy? V tílku odhalíte své ruce, lépe se opálíte, a pokud zvolíte vhodný střih, vyzdvihnete přednosti horní části těla. Tílka nosí muži i ženy. Mnozí pánové tomuto kousku příliš neholdují a jsou k němu skeptičtí, jestliže ale mají alespoň trochu vypracovanou postavu, není čeho se bát. Rozhodně je to lepší, než mít opálené rukávy, to pak u vody nebo kdykoliv jindy při odhalení rukou nebude vypadat pěkně.

Pánská móda a trička bez rukávů

Pánské tílka se hodí na sport, na letní dovolenou u moře i na běžné nošení. Jsou sportovním kouskem oblečení, který se hodí k běžným kalhotám a džínům stejně dobře jako ke kraťasům. Vyniknou v nich vaše svalnaté ruce a vypracovaný hrudník, takže pokud se o své tělo staráte, určitě toho využijte a předveďte se v pěkném tričku bez rukávů.

Tílko v zimě?

Tílko je vlastně takový multifunkční kousek a nemusíme ho odkládat ani v zimě. Poslouží totiž jako spodní část outfitu, lze ho nosit jako spodní prádlo když je chladno, zahřeje a tento princip vrstvení je hodně praktický. Pěkné tílko pod tričkem nebo košilí navíc vypadá vkusně a může se stát zajímavým prvkem.

Univerzální letní prvek outfitu

U žen patří dámské tílka k nejoblíbenějšímu letnímu oblečení. Jsou lehká a vyrábějí se v nejrůznějších podobách, sportovních, romantických i elegantních. Tílek není nikdy dost a určitě je unosíte v mnoha barvách a provedeních. Bílé, šedé nebo černé tílko jsou navíc univerzálními kousky a hodí se k ostatním barvám a mnoha typům outfitů. Určitě by neměly chybět ve vaší skříni.E6517-60

Mnoho podob dámských tílek

Vybírat můžete dámské tílka s potiskem, výšivkami, korálky i bez zdobení, jak je libo. Někdo dá přednost přiléhavějšího střihu, který obepíná postavu, některé ženy nosí raději volnější tílka a tuniky. Co se týká šíře ramínek, na výběr jsou ta úzká neboli „špagetová“, širší ramínka i ta vzadu překřížená nebo určitým způsobem rafinovaně řešená. Pro sportování se hodí modely z dobře savého prodyšného materiálu nebo přímo funkční tílka.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *