Džíny jsou základ šatníku. Jaký střih je pro vás ten pravý?

Džíny – to je kus oblečení, se kterým se dají dělat divy. Jsou univerzální, variabilní a jsou neoddělitelnou součástí každého dámského šatníku. Padnoucí a kvalitní džíny umí vymodelovat postavu a sloužit i několik let. Kde je sehnat? Jak je vybrat? Poradíme!

Slimky

Sexy úzké džíny obepnou celou postavu, a proto se jim často ženy s pár kily navíc obloukem vyhýbají. Pokud jste také přesvědčena, že budou slušet jen ženám s mírami modelky, pletete se. Pokud jste holka krev a mlíko, slimky vám budou slušet také. Stačí jen zvolit tmavou barvu bez vyšisování (které opticky rozšiřuje) a sáhnout buď po botách na vysokém podpatku, nebo po kozačkách. Patříte-li ke šťastným ženám s bezchybnou postavičkou, nemusíte se nijak omezovat – slimky jsou pro vás jako dělané!www.pepe-jeans-store.cz

Tip: Pokud si chcete pořídit opravdu kvalitní džíny, které padnou jako ulité, mrkněte na eshop Pepe Jeans. V nabídce velikostí, střihů i délek zaručeně najdete ty pravé.

Klasické rovné a trendy do zvonu – které vybrat?

Úzké džíny nejsou nic pro vás? Necítíte se v nich ve své kůži? Tak vyzkoušejte džíny s rovnými nohavicemi nebo trendy zvony. Rovné nohavice sluší doopravdy každé postavě – skvěle protáhnou postavu a skryjí i silnější lýtka. Džíny se zvonovými nohavicemi zase opticky vyváží větší zadeček a ty s vysokým pasem jsou navíc aktuálním hitem č. 1! Typicky ženské postavě budou nejlépe slušet džíny do pasu s rozšířenými nohavicemi!

Boyfriend džíny

Oblíbeným hitem posledních let jsou džíny v pánském střihu s lehce spadnutím rozkrokem a ohrnutými nohavicemi. Na rozdíl od džínů s rovnými či rozšířenými nohavicemi ale každé postavě nepadnou. Nejlíp sluší štíhlejším postavám a ženám s rovnými boky.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *