Co dělat při nečekaných výdajích

Dnešní doba není lehká a spousta lidí žije od výplaty k výplatě. Život takhle taky funguje, ale jen do doby, než přijde nějaký nečekaný výdaj. Když se vám v létě rozbije lednice, nemůžete čekat, až našetříte na novou. Podobně jakmile je potřeba neplánovaně zaplatit něco dítěti, jako správná maminka byste udělala téměř cokoliv, abyste peníze sehnala – třeba si vzala půjčku.

Nemusíte se vůbec stydět o půjčku požádat. V dnešní době je to běžné, vždyť v Česku existuje přes 50 000 různých nebankovních společností a evidentně se všechny uživí. Když z toho množství zvládnete vybrat nějakou spolehlivou, půjčka ihned vám zajistí klidný spánek.

Rychlá a diskrétní půjčka

Mezi známé společnosti, které poskytují právě rychlé půjčky ve výši pár tisíc na nečekané výdaje, patří FinPůjčka24.cz. Lidé jejích služeb často využívají ze dvou důvodů:

  • Půjčka je rychlá. Není třeba nikam chodit, vše zařídíte přes internet (nebo smskou, když zrovna nemáte přístup k internetu). Pokud máte stejnou banku, dorazí vám peníze na účet ještě tentýž den, v případě jiné banky je to většinou druhý pracovní den.
  • Půjčka je transparentní. Nečekají vás žádné skryté poplatky, hned vidíte, kolik celkem zaplatíte. Přímo na webu je možné si svou rychlou půjčku nakonfigurovat. Zadáte, kolik peněz potřebujete a za jak dlouho jste schopní je vrátit, a podle toho se vám vykalkuluje celková cena.

Jak půjčka funguje

Finpůjčka24 vám nabízí maximálně 8 000 korun. Je tedy určená primárně na nečekané výdaje a finanční výpomoc do další výplaty. Od toho se odvíjí i doba splacení. Standardně lze nastavit maximálně 35 dní, později lze dobu za příplatek prodloužit.

V případě, že vás zajímá rychlá půjčka, stačí se zaregistrovat na webu a vyplnit formulář. Není třeba žádné potvrzení o příjmu ani ručitel. Nezáleží na tom, zda jste maminka na mateřské nebo důchodce. Nárok na půjčku bez rizika mají všichni stejný.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *