Chcete volné nebo upnuté šaty?

 

Každá žena má svůj osobitý styl a každé sluší něco jiného. Jedna chce mít pohodlí a druhá zase ukázat sovu postavu. Jaké plesové šaty vyhovují vám? Volné, nebo upnuté? Vyberte si.

Výběr je samozřejmě na vás, jakou máte právě náladu, na příležitosti i na počasí. Některé ženy preferují striktně jeden střih, ale většina vybírá právě s ohledem na okolnosti. A je to dobře. Které šaty si vyberete právě vy? Prohlédněte si v obchodně nebo v butiku online smyslné upnuté šatičky, ve kterých bude vaše postava k nakousnutí nebo na rozevláté kousky, které jsou pohodlné a zároveň stylové.

Nádherně upnuté

Ikonou smyslného outfitu jsou upnuté šaty v červeném odstínu. Rozhodně nejsou vulgární, jen už to nepřežeňte s doplňky. Bojíte se, aby vupnutých šatech nebyly vidět vaše nedostatky? Vyberte si šaty s drobným vzorem, ve kterých se leccos ztratí. Upnuté šaty nemusí být za každou cenu sexy, některé jsou vhodné na večer či na party, ale obléknout si je můžete i do práce. Velmi elegantní jsou pouzdrové šaty. Když vám obepínají křivky, přinesou patřičný šmrnc. Na večer se báječně hodí šaty s průsvitným vrškem. Pokud se nebojíte, ukažte trochu kůže s pomocí rafinovaných průstřihů. Jemné barvy trochu svlaží smyslnost šatů. Velmi dráždivé jsou různé průsvitné prvky. Využijte to. Máte nějaké kilo navíc a chcete upnuté šaty? Zkuste šaty, které vás opticky zúží. Zaujměte na první pohled zkouskem plným flitrů či z umělé kůže.

Dokonalá volnost

Volné šaty v červánkových tónech budou dokonale dívčí. Zvolných šatů dělají velice výrazný kousek velké vzory. Na šaty volného střihu se toho mnohem víc vejde, proto si nenechte ujít kousky skouskem umění. Květované šaty se nehodí jen na léto, ale i na jakoukoliv večerní událost. Co rozhodně musíte mít? Rozevláté černé šaty. Dají se kombinovat srůznými doplňky, botami nebo kabelkou. Pamatujte, i volné šaty mohou být sexy. Chcete-li trochu exkluzivity, zkuste šaty z lesklého materiálu.

Volné nebo upnuté šaty? Je to vlastně jedno. Důležité je, aby vám seděly a cítila jste se vnich dobře.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *