Budujte citový vztah se svým potomkem. Pořiďte si šátky či nosítka na dítě!

Zatímco dříve se o používání dětského kočárku nepochybovalo, dnes je jasné, že byste měla svého potomka co možná nejvíce nosit, a to třeba s pomocí praktických šátků na nošení dětí či ergonomických nosítek.

Proč děti nosit často a pravidelně?

PoB2Z hlediska správného psychického vývoje dítěte je blízký kontakt s matkou enormně důležitý. Navíc si tímto způsobem budujete pevnější citové pouto. Ačkoli zejména starší generace tomuto stylu příliš neholduje, pravdou zůstává, že děti se nosí. Odkdy je ale možné začít? Prakticky ihned, tedy téměř okamžitě po narození. Těžší je určit, kdy přestat, neboť to je velmi individuální. Můžete proto sama rozhodnout, třeba i vzhledem ke svým fyzickým silám.

Nosítka a šátky na nošení dětí

V dějinách lidstva se k nošení potomků používaly různé pomůcky. Aktuálně vám můžeme doporučit např. ergonomická nosítka na děti, která jsou pro kluky, holky i pro rodiče výtečným řešením. Další možnost představují šátky. Ty sice nejde sundat tak snadno jako nosítka, na druhou stranu bývají levnější a navíc jsou velmi zajímavým módním doplňkem – viz přehled šátků na nošení dětí. Rozhodněte se tedy sama.

Bez dětského kočárku se neobejdete

Ať už chcete být v kontaktu se svým potomkem co nejčastěji, někdy tak jako tak nastanou situace, v nichž se neobejdete bez dětského kočárku. Ideální samozřejmě bude, pokud si tento dopravní prostředek i výše zmíněné šátky a nosítka na děti pořídíte na jednom místě. Můžete tedy např. využít nabídku internetového obchodu Pinkorblue.cz, kde navíc vše seženete za příznivé ceny!

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *