7 tipů na vánoční dárky pro vaše děti

Chcete svým dětem udělat radost a nevíte, jaký dárek jim koupit? Přinášíme vám tipy na dárky, které potěší děti od těch nejmenších, až po dospívající mládež. A na své si přijdou i tatínci.

Akumulátorové autíčko, které uveze až dvě děti

Máte doma malého závodníka? Dětské akumulátorové vozítko je pro něj tím pravým dárkem. Originální licencované autíčko značky Beachcomber MINI uveze 30 kg a vejdou se do něj dvě malé děti. Má volant na levé straně, reálný zvuk motoru, funkční světlomety a exkluzivní vzhled s chromovými doplňky. Autíčko má dokonce rádio s přednastavenými melodiemi, ale můžete do něj připojit i vlastní MP3 přehrávač. Vyvine rychlost až 5 km/h, a protože má zpátečku, vaše ratolest se s ním naučí i couvat.

 

 

 

Odrážedlo připraví vaše dítě pro jízdu na kole

Děti, které jsou ještě příliš malé pro jízdu na kole, mohou své motorické funkce rozvíjet na stabilních odrážedlech. Získají cit pro rovnováhu a pochopí, jak se vyhýbat překážkám. Dětská šlapací a odrážecí autíčka zase děti naučí, jak si najíždět do zatáček a v jeho zavazadlovém prostoru mohou převážet své hračky. Cesta na pískoviště pro ně bude zábavou a vám ulehčí tahání tašek s lopatkami a formičkami na bábovky.

 

 

 

 

Stavebnice s kostkami nemusí být drahé

Dětské stavebnice rozvíjí kreativní myšlení a smysl pro detail. Děti se naučí, jak číst v návodu a sestavit samostatně model autíčka nebo letadla podle předlohy. Výhodou je, že díly stavebnice se dají navzájem kombinovat. Vaše ratolest tím může popustit uzdu své fantazii. Dětem tak můžete dokupovat jen další díly a rozšiřovat možnosti, co si samy mohou postavit. Kostkové stavebnice Sluban se dají sehnat za výhodné ceny a jsou kompatibilní se značkami Lego, Cobi a Mega Bloks. Kvůli přítomnosti drobných dílů jsou stavebnice vhodné pro malé konstruktéry od 6 let.

Boby, sáňky a lžíce na sníh

Zimní radovánky jsou větší zábava, když si můžete s vašimi dětmi pořádně zajezdit na sněhu. Kluzáky v podobě talíře nebo lžíce jsou vhodné i pro samostatnou jízdu malých dětí. Pro větší zážitek sáhněte po bobech s brzdou, kterou se dá i řídit směr jízdy.  Klasické sáňky jsou vhodnější pro starší děti, které z nich dosáhnou nohama na zem. Těm nejmladším kupte speciální malé sáňky s volantem a řiditelnou lyží nebo je vozte na velkých sáňkách dovybavených speciální ohrádkou.

 

Létání s dronem je hračka. Navíc s ním pořídíte pěkné záběry kamerou

Dárek pro každého malého pilota, který ocení i tatínci. To jsou drony a helikoptéry na dálkové ovládání. Dron se čtyřmi vrtulemi je ve vzduchu velice stabilní a dokáže rychle měnit výšku i směr. Dosah dálkového ovládání je 50 m a na dron můžete přidělat i akční outdoorovou kameru. Zachytíte tak své děti a rodinu, při sportu i na výletě, ze zajímavých pohledů. Pilotování helikoptéry vyžaduje už trochu větší zručnost, ale o to větší je to zábava. Díky malým rozměrům lze s trochou opatrnosti létat s helikoptérou i uvnitř.

Závody na dálkové ovládání

Především kluci se nejvíc vyblbnou s modely na dálkové ovládání. Skvělý tip na dárek jsou modely autíček, které věrně kopírují předlohy reálných automobilů. Zajezdit si můžou s Mercedesem SL65, Lamborghini Murcielago nebo vyrazit do terénu s odpruženou buginou. Chcete svým dětem dopřát rovnou závody ve dvou? Sáhněte po klasické autodráze, která rozhodně ještě neřekla poslední slovo.

Na zahradu dětem pořiďte trampolínu nebo houpačku

Trampolíny a houpačky udělají vašim dětem radost až na jaře, ale jen tak neomrzí a vydrží jim na několik let zábavy. Trampolíny Marimex mají nosnost až 150 kg, a tak si můžete zaskákat spolu s dětmi. Na bezpečnost dětí myslí ochranná síť, která je součástí balení. Na zahradu pořídíte i houpačku s dřevěnou konstrukcí. Ta je vhodná pro děti od 3 – 14 let.

 

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *