Kvalitní obal dokáže znásobit cenu vašeho zboží

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vylepšit zboží které prodáváte, aby jej lidé více kupovali a byli by za něj ochotni zaplatit vyšší částky? Jednou z po staletí vyzkoušených cest je použít luxusní obal, který z produktu udělá něco exkluzivního, co si lidé rádi koupí aby to někomu darovali. Pokud prodáváte potraviny, oblečení, kosmetiku či jiné rychloobrátkové zboží, nabízí se možnost použít papírové tubusy s barevným potiskem dle vašeho vlastního návrhu, které za pár korun promění vaše produkty v něco zcela speciálního.

Papírové tubusy s potiskem jsou certifikovány pro styk s potravinami

Papírové tubusy v Praze i po celé republice zajišťuje reklamní agentura Bluearrow.cz, která je v tomto oboru jedničkou na českém trhu. Jejich papírové tubusy jsou vyráběny z kvalitního, zdravotně nezávadného papíru v ověřených evropských továrnách. Díky použitému materiálu jsou biologicky odbouratelné a nijak nepoškozují přírodu. Na výběr máte luxusní bělený papír, nebo ekologický kraft papír z bambusu, který má ještě mnohem menší uhlíkovou stopu. Oba materiály jsou certifikovány pro styk s potravinami. Samozřejmostí je pečlivá kontrola kvality každého kusu jak během výroby, tak před odesláním zboží.

Zboží můžete balit i do luxusních barevných plechovek

Plnobarevné potisky plechovek pomocí kvalitního offsetového tisku, možnost embosovaných a debosovaných prolisů a neuvěřitelná plejáda tvarů dělá z plechových dóz a krabiček ideální možnost pro balení dárků. U Bluearrow.cz si můžete vybrat z tisíců různých tvarů, takže se nemusíte obávat, že byste nenašli plechovku, která vám bude plně vyhovovat. Ať již pro balení vašich produktů použijete papírové tubusy, nebo plechovky s reklamním potiskem, každá koruna investovaná do luxusního obalu se vám mnohonásobně vrátí.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *