Sháníte hračky, které vašemu dítěti maximálně rozvinou fantazii? Už nemusíte!

Hraček jsou plná hračkářství a hračkové e-shopy. Spoustu hraček nabízejí i supermarkety. No jo, ale jakých? Jsou to hračky, které dítě nějakým způsobem obohatí, nebo jen po krátké době skončí nepovšimnuté v koutě?

Výběr hraček pro dítě rozhodně není na místě podceňovat. A koupit první hračku, která vám přijde pod ruku, nebo na vás vyskočí na monitoru počítače, tabletu či telefonu. I při výběru hračky je dobré přemýšlet, především nad její přidanou hodnotou. Například vhodně zvolené kreativní hračky podporují motorický vývoj dítěte, rozvíjejí jeho fantazii i kreativní myšlení. A kde takové hračky seženete?

Dětský ráj

Kvalitními hračkami překypuje e-shop Kidsparadise.cz. Jeho název je trefný, skutečně se jedná o dětský ráj v pravém slova smyslu. K sehnání tu jsou třeba unikátní dřevěné hračky značky New Classic Toys vhodné pro děti od dvou let. Krásně barevné, uchopitelné do malých ruček a příjemné na dotek.

Hračky stimulující představivost a kreativitu

Za pozornost ale stojí i produkty značky Waytoplay stimulující představivost a kreativitu. Ze skládací silnice bude zcela určitě každý chlapeček u vytržení. Skvělé je i tvoření pro děti od značky Djeco, ať již se jedná o sadu dřevěných korálků, magnetickou abecedu, magnetický karneval, origami či různé magnetické hry, které vaše dítko donutí přemýšlet. A k tomu si bude hrát. Podobné kreativní hračky ale najdete i v portfoliu značky Janod. Zde zase najdete magnetické zábavné obličeje, postavičky princezen, dinosaurů i dopravních prostředků.

Dětské knížky a povlečení

V nabídce e-shopu ale najdete i úložné boxy na hračky značky 3Sprouts, dětské knížky, dětské povlečení stejně jako úžasné tvoření pro děti. Prohlédněte si nabídku. Určitě v ní najdete hračku, která vás osloví. A spolu s vámi i vašeho potomka.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *