Léto končí, venkovní wellness zůstává. S chytrými vířivkami IQue můžete relaxovat po celý rok

Dny se krátí, teploty pomalu klesají a my se začínáme připravovat na chladnější a méně příjemnou polovinu roku. Není však třeba zoufat. I v sychravých dnech si můžete užívat klidu a pohody – a to i venku. Díky venkovní vířivce vhodné pro celoroční používání se totiž můžete ponořit do bublinek, ať venku paří slunko, nebo je pod nulou.

Celoroční venkovní vířivky s kvalitní izolací

Pokud jste si až dosud mysleli, že venkovní vířivky jsou – stejně jako nekryté zahradní bazény – pouze sezónní záležitostí, rádi vás vyvedeme z omylu. Zvolíte-li totiž na svou zahradu či terasu vířivky značky IQue, můžete je používat po celý rok, nezávisle na počasí. Tyto modely jsou totiž technologicky nejvyspělejšími venkovními vířivkami a disponují řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Jsou vyrobeny se systémem trojité termální izolace, který efektivně reflektuje teplo, zabraňuje vzniku tepelných mostů, a výrazně tak snižuje náklady na provoz.

Uzpůsobte si trysky dle potřeby

Kromě možnosti celoročního používání vám venkovní vířivky IQue přinášejí výjimečnou flexibilitu díky možnosti prohazování trysek. Za zmínku rozhodně stojí i bublinková terapie MicroSilk® přinášející ještě více kyslíkatých bublinek, jejichž působení na pokožku je nejen extrémně příjemné, ale zároveň kyslík lépe proniká do kůže a zvláčňuje ji. A potrpíte-li si na masáž nohou, pak vás jistě nadchne masážní technologie AcuFlex, která se postará o stimulaci 22 akupunkturních bodů na chodidlech.

Důvodů, proč byste si měli pořídit venkovní vířivku, je opravdu celá řada, co říkáte? Zakoupit si můžete tyto vířivky v Praze u společnosti Spahouse, která má letité zkušenosti a poradí vám s výběrem do posledního detailu. A pokud to máte za vířivkami v Praze daleko, vydejte se do Hradce Králové či Slavkova u Brna – i tam najdete showroomy Spahouse, kde si můžete vířivky IQue nejen osahat, ale dokonce i vyzkoušet.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *