Chcete se v létě koupat? Vyberte bazén už teď

Čím dál více Čechů si na zahradu pořizuje vlastní bazén. Pro všechny vodomily se jedná o dobrou investici, protože díky vlastnímu koupání se už nikdy nebudou muset tísnit na veřejném koupališti, navíc se mohou osvěžit kdykoliv. Kdo si pořídí zastřešení, koupe se prakticky od jara do podzimu. Láká vás vlastní bazén také?

Jestliže uvažujete o bazénu, přestaňte jen přemýšlet a začněte jednat. Léto se sice může zdát daleko, ale chcete-li se letos koupat, je nejvyšší čas si domluvit výstavbu. Vybudování bazénu totiž chvilku trvá.

Nejhorší je vybrat si

Víte, jaká etapa trvá při výstavbě bazénu nejdéle? Velmi často to bývá počáteční fáze, kdy si zákazník vybírá mezi všemi dostupnými bazény do země. Nejde totiž jen o tvar, ale také o materiál. Je lepší rozhodnout se pro skimmerové zapuštěné bazény, vypláštění těžkou fólií, keramické modely nebo revoluční materiál ALBISTONE®? Ten se chlubí barevnou stálostí, odolností proti mechanickému poškození a životností až 50 let. Byl by pro vás vhodný? Pravděpodobně ano, ale proč se neporadit s odborníky? To je nejrozumnější řešení v případě, že si nejste jistí. Nemarněte zbytečně čas dlouhým rozhodováním, protože slunečné dny se blíží.

Když bazén, tak se vším všudy

Jestliže se rozhodnete mít na zahradě bazén, bude potřeba zakoupit toho více. Každý vám potvrdí, že se vyplatí koupě zastřešení bazénu, protože prodlouží koupací sezónu až o několik měsíců. Nezbytností bude rovněž zakoupení filtrace, čerpadla a dalšího příslušenství. Firma Albixon a.s. to řeší tzv. Quattro sety. Svým zákazníkům nabízí v rámci jednoho setu bazén, zastřešení, technologickou šachtu i příslušenství.

Bazén jako soukromé wellness centrum

Pokud zapátráte na webu výrobce bazénů, naleznete tam k dokoupení také trysky na hydromasáž, chrliče, relaxační lavice, skluzavky, kaskády, vodní hřiby či vodní lehátka. Doma na zahradě si můžete vybudovat celé wellness centrum nebo perfektní prostředí pro dětské dovádění. Jen na nic nečekejte, ať hned na jaře začnete stavět.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *