Svatební kytice? Vybírat můýete i pár hodin před svatbou!


Svatba. Jeden z nejkrásnějších dní v životě, který předčí snad jen narození vlastního dítěte. Dominuje mu okouzlující nevěsta v dech beroucích svatebních šatech a s překrásnou svatební kyticí. Tu si přitom dnes můžete objednat třeba pouhý den před vaším velkým dnem. Obavy, že už bude pozdě, rozhodně nejsou na místě. Na fleurop.cz vám kytici navážou a dovezou na místo určení do několika hodin!

Z jakých květin a barev by se svatební kytice měla skládat? Jaký by měla mít tvar? To vše při výběru hraje svou roli. Vybrat svatební kytici může být docela oříškem, obzvláště budete-li se držet tradice, podle níž svatební kytici vybírá ženich. Takže pánové, čtěte dál. Držte se našich doporučení a vaše vyvolená bude z vámi vybrané kytice přímo okouzlená. Stejně jako z vás samotných samozřejmě.

Vše by mělo ladit

S jakou květinou se vydat po boku s milovaným člověkem na cestu životem? Možností je spousta. My se ale, abychom vám to moc nekomplikovali, zaměříme na dvě nejoblíbenější. Jimi jsou růže a kaly. Na místě však bude zaměřit se na barvu. Nevěsta by s ní samozřejmě celkově měla ladit, a to nejenom s barvou svatebních šatů. V potaz je vhodné vzít i odstín její pleti, barvu očí a toužíte-li po svatbě, které z estetického hlediska nebude co vytknout, tak i barvu ženichových doplňků.

Obraťte se na profesionálního floristu

Buďme ale konkrétní. Zatímco nevěsty s tmavší pletí mohou k oltáři vyrazit s kyticí výrazných barev, nevěsty s pletí světlou by v tomto ohledu měly zůstat spíše při zemi a volit květy jemných tónů. Pokud si volbou nejste jisti, obraťte se na zkušeného floristu, který vám vaši svatební kytici naváže na klíč. Najdete jej třeba na již zmíněném e-shopu fleurop.cz se specializací na rozvoz květin. Skutečně do několika hodin po online objednání. Tak neváhejte!

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *