Zdravotnické oblečení může být veselé, stylové a originální

Ti, co do práce nemusí nosit uniformy, si častokrát stěžují, že musí neustále přemýšlet nad tím, co si vzít na sebe, a pořizovat si vhodné oblečení. Ty, kteří mají v práci uniformy předepsané, trápí zase opačný problém. Chtěli by se oblékat trošku jinak, originálněji. Minimálně v nemocnici to ale je možné.

Ve zdravotnictví, ať už jde o lékaře, zdravotní sestry či jiný personál, se obvykle nosí volné kalhoty a zdravotnické haleny. Nemusí ale být čistě bílé, zelené nebo modré, existují i barevnější varianty.

Zdravotnická halena s potiskem do dětských ordinací

Zejména na dětských odděleních či u dětských praktických lékařů působí hezky, když je zdravotnický personál oblečený v pestřejších barvách. Děti to mají rády, navíc taková zdravotnická halena s potiskem může děti více zaujmout, když je potřebujete poslechnout, prohlédnout, nebo aplikovat injekci.

Barevné oblečení s potiskem je veselejší, a tak trochu rozveselí sterilní atmosféru zdravotnických zařízení. Věřte, že tohle ocení i dospělí. Vždyť i mnozí dospělí mají nepříjemné pocity z návštěv lékařů a nemocnic.

Oblečení musí být především praktické

Nikdy však neupřednostňujte design před praktičností. Existují dobré důvody, proč jsou zdravotnické haleny volné a mají kapsy. Usnadňuje to pohyb a umožňuje nosit si po kapsách zdravotnické pomůcky.

Vždy tedy nakupujte pouze v obchodech specializovaných na zdravotnické oblečení. Jedním z těch, které nabízí oblečení v pestrých barvách a se vzory, je i eshop.fomipro.cz. Najdete tam i haleny se sovičkami, nebo v pastelových barvách.

Outfit se dá oživit i pestrými doplňky

Pestrobarevná může být třeba i zdravotnická pracovní obuv, pokud se necítíte na barevnou halenu. V dnešní době se dá sehnat opravdu skoro cokoliv, stačí jen trochu pátrat.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *