Kde Ježíšek nakupuje

Vánoce nám už zase skoro klepou na dveře a je nejvyšší čas poohlédnout se po nějakém tom dárečku. Nikdo není dokonalý – každý přeci občas zazlobíme, takže spoléhat se na tajemného dárkonoše asi není rozumná varianta úniku z této milé povinnosti.

Nevím, jak to řešíte vy, ale jedno je jasné: můj Ježíšek má vkus, dobře mě zná a dlouho mě držel v domnění, že má asi pěkně tučné konto, když mi dal už tolikrát pod stromek všechny ty krásné věci. Omyl! Já vypátrala jeho zdroje a zjistila jsem, že se dá nakoupit spousta kvalitních věcí za překvapivě milý peníz!

Tajemství prozrazeno

Má touha být také originální a uchvacovat rodinu i přátele nápaditými dárky mě přivedla až do e-shopu, kde se dají sehnat super věci pro každou příležitost. Až budete mít chvilku, nakoukněte i vy, i kdybyste si šli jen pro inspiraci. Ale u ní většinou nezůstává – jak v sobě vzbudíte vánočního ducha, neodoláte!

V sekci vánoční dárky pro ženy jsem se nemohla udržet smíchy nad omlazujícími hodinami. To bych potřebovala! A napadá mě ještě minimálně pět dalších lehce stárnoucích duší, které by takovým dárkem nepohrdly. No nemohla jsem jinak než je koupit a vyzkoušet. Za jak dlouho mi asi bude zase sladkých dvacet let?

Ale i pánové si v Dárkovinách.cz přijdou na své. Tématické, sportovní či lechtivé vánoční dárky pro muže nemají obdoby ani konkurenci. Taková hanbatá bonboniéra určitě nejen chutná, ale i zabaví a mě by zajímalo, jestli se najde chlapák, kterému bude líto se do bonbónu k nakousnutí vážně pustit.

Měkkým dárečkům odzvonilo

Vánoce nejsou o praktičnosti, jsou o lásce, spokojenosti a hravosti. Pojďme se na tuto notu naladit i pod letošním stromečkem, vždyť ponožek máme dost a ten svetr s jelenem ještě docela hřeje. Můj Ježíšek to tipoval správně, když vsadil na Dárkoviny.cz: nejlepší dárek je přece ten, který nikdo nečeká a od plic nás rozesměje.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *