Bezešvé spodní prádlo a jeho výhody

Pokud hledáte dokonalý komfort při nošení, zvolte bezešvé spodní prádlo. Přináší hned několik výhod najednou. Jaké to jsou? Kromě pohodlí přináší i zdravotní benefity.

Bezešvé spodní prádlo přináší v první řadě příjemný pocit při nošení. Nikde netlačí a nezařezává se. Často se nazývá neviditelným prádlem, protože s jeho nošením mizí nepříjemné rýsující se linie. Je vhodné pod přiléhavé šaty, sukně i kalhoty. Klasické prádlo v mnoha případech zviditelní faldy a dokáže shodit celkový dojem z oblečených šatů. Bezešvé prádlo dokonale sjednotí vaši siluetu. Stačí pouze zvolit vhodnou velikost. K tomu vám pomohou velikostní tabulky daného e-shopu.

Bezešvé spodní prádlo

Kromě těchto výhod se bezešvé stahovací spodní prádlo hodí pod každé oblečení i k dennímu nošení. Nenarušuje vzhled vrchního oděvu, právě proto je bezešvé dámské spodní prádlo velmi oblíbené nejen do společnosti, ale i k nošení během volnočasových a sportovních aktivit. Můžete jej nosit při běhání, cyklistice, lyžování, posilování, aerobiku, tanci a na všechny možné sporty. Bezešvé spodní prádlo je ušito z prvotřídních materiálů, které jsou prodyšné, jemné a velmi pohodlné. Díky tomu je spodní prádlo měkké, pružné a snadno se přizpůsobí každé postavě.

Bohatý výběr bezešvého prádla

Bezešvé spodní prádlo existuje v mnoha tipech a druzích. V sortimentu naleznete mnoho slušivých a žensky vyhlížejících variací. Máte na výběr z bezešvých podprsenek disponujících kosticemi i bez nich, podprsenky s push-up efektem, stahující podprsenky nebo sportovní podprsenky. Dále jde o klasické dámské kalhotky, tanga, kalhotky s nohavičkou či vysokým pasem, spodní košilky, body, trička i dámské spodničky. Bezešvé spodní prádlo přináší vysoký komfort a luxus během nošení.

Bezešvá technologie

Bezešvá technologie má velkou přidanou hodnotu. Stahující kalhotky mohou být vybaveny i antibakteriálním klínkem a jsou vhodné pro alergiky, nebo ženy často trpící na gynekologické záněty. Bezešvé dámské prádlo je přirozeně antibakteriální a hypoalergenní, proto dokonale eliminuje i nadměrné pocení. Navíc absence švů během nošení zaručuje, že je toto spodní prádlo šetrné a citlivé k pokožce. Nevznikají žádné otlaky a odřeniny, a to i v případě stahovacího prádla s formujícím efektem. Díky bezešvé technologii tvarující prádlo neprostupuje přes oblečení a příjemně se nosí.

Stahovací kalhotky a body

Vaše pozadí, břicho i stehna krásně vytvarují nohavičkové kalhotky s vyšším pasem, body nebo tvarující košilky či spodničky. Hodí se pod přiléhavé šaty, upnuté kalhoty, džíny a legíny, pod kterými klasické spodní prádlo často tvoří faldy. Lemy bezešvých kalhotek zakončené speciální technikou provedenou pomocí laseru nejsou pod oblečením vidět. Stahovací kalhotky s vysokým pasem nebo tvarující body vyhladí vaši postavu i v oblasti pasu. Tvarující bezešvé prádlo dokonale přilne na pokožku, zeštíhlí a vytvaruje vaši postavu.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *