I-PUZZLE – zábava pro celou rodinu

Existuje mnoho forem zábavy pro malé i velké, ale ne všechny jsou tak originální jako puzzle. Když se nad tím zamyslíte, je to logické. Díky puzzle si procvičíte mozkové závity. Již děti od útlého věku si sestavují snadnější skládačky, které jim pomáhají myslet i hýbat ručičkama. V dnešní době si můžete pořídit modely s minimem i maximem dílků, záleží na vaší trpělivosti, představivosti a zručnosti. Největší puzzle na světě se jmenuje Disney Moments a je složeno ze 40 320 dílků, to už je pořádný kousek!

Co je vlastně puzzle

Název pocházející z angličtiny by se dal přeložit jako skládačka, křížovka, hříčka. Rovnocenným přenesením je ovšem výraz jigsaw puzzle. Jde o skládačku vzniklou rozřezáním pomalovaného prkénka lupénkovou pilou anebo laserem, tak mluví wikipedia. Nelze opominout to, že mají dílky nejrůznější tvary, proto není jejich sestavení zrovna vždy snadné. Pokud prahnete po tom, aby měli vaši potomci logické myšlení, pořiďte jim dětské puzzle 100 dílků. Uvidíte, jak se zabaví. Naučí se, že všechno do sebe musí dokonale zapadat. Skládání jednotlivých dílků je pro někoho skličující, proto si hledá systém, jak na vše vyzrát. Věděli jste, že může mít puzzle i kulatý tvar? Říká se mu puzzle ball.

Nakupujte kvalitní produkty

Faktem je, že se dá puzzle koupit téměř ve všech obchodech a supermarketech. Češi si tento styl procvičování logického myšlení velice oblíbili. Víte, co se říká? Kdo si hraje, nezlobí. Puzzle 5000 dílků, ale i menší varianty naleznete také v e-shopu i-puzzle.cz. Mrkněte se na super modely od nejrůznějších výrobců, jako jsou Axel, Dino, Fame, Heye, Educa, Ravensburger, Step či Play Now. V každém případě vás osloví metalické i svítící produkty a puzzle s 3D efektem. Rovněž se vám zalíbí pestrost sortimentu, zboží fyzicky skladem, nízká cena za poštovné i přijímání platebních karet!

Autor příspěvku: Hedy