Dárky pro muže ke Dni otců

Nestihli jste oslavit svátek otců a rádi byste nějakým hezkým dárkem poděkovali Vašemu tatínkovi za to, jak se o Vás hezky stará. Zatímco svátek matek je celosvětově velmi proslulou událostí, děti v mateřských školkách, základních školách i různých volnočasových útvarech vyrábí pro maminky drobné dárky, o svátku otců se však ví mnohem méně. Svátek otců je skvělou příležitostí k oslavě, podniknutí rodinného výletu i darování dárkových poukazů.

Úplně první oslava Dne otců se uskutečnila v americkém městečku Spokane ve státě Washington 19. června 1910. Zásluhu na tom měla Američanka Smart Doddová, která chtěla ocenit úsilí jejich ovdovělého tatínka. Ten se staral po smrti jejich matky o ni a ještě další čtyři sourozence. V roce 1966 se díky prezidentovi Lyndonu Johnsonovi stala třetí červnová neděle oficiálně Dnem otců.

Při příležitosti Dne otců můžete darovat tatínkovi Vašich dětí některý z dárkových poukazů od Firmy na zážitky. Dárkové poukazy se pohybují v různých cennových relacích. Vybrat jej můžete například na webovém portálu Firmy na zážitky. Pro odvážlivé tatínky je připraven indoor skydiving. Tento adrenalinový zážitek umožní tatínkům zažít omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Proud vzduchu se přitom pohybuje v rychlosti až 280 km/hod.Více informací o indoor skydivingu najdete zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving.

Při příležitosti Dni otců můžete Vašemu tatínkovi splnit jeho dávný sen o hraní paintballu, zážitkovém kovářském kurzu nebo krmení krokodýlů. Nemůžete-li se rozhodnout, nechejte ho, aby si z velké škály zážitků vybral sám.

Autor příspěvku: Hedy