Zařiďte své kanceláře rovněž child-friendly – nezapomeňte třeba na dětské židle

My ženy se i na kancelářské prostory koukáme jinak než muži. Častěji si potrpíme na útulnější atmosféru podobnou našemu domovu. A myslíme i na chvíle, kdy se k nám do práce podívají děti.

Udělejte z vaší firmy child-friendly kanceláře. Běžně se setkáváme s tím, že jsou firmy dog-friendly. Ale child-friendly? Děti si do firem nechce nikdo pouštět. Přitom my, čtyřicátnice, jsme běžně s rodiči, častěji s maminkami, trávily mnoho času po škole i o prázdninách v jejich práci. Když je firma na děti připravena, děti nejsou žádnou překážkou.

Jak vypadá child-friendly kancelář?

Rozhodně jim nepůjčujte kancelářské židle kolegů, kteří zrovna nejsou v práci. Na děti připravena firma má k dispozici místo vybaveno speciálně pro děti. Vhodné stoly a dětské židle umožní dětem udělat si u vás v práci koutek na přípravu školních úkolů. Hodí se ale i větší prostor vytvořený třeba u jídelního stolu, kde si mohou děti třeba dohromady hrát stolní hry, nebo si kreslit. To vše se pořád vejde do běžných kanceláří bez toho, abyste museli budovat hrací koutky, které jsou přece jen zdrojem většího hluku. Pro děti však můžete zařídit v kancelářích i ještě zábavnější prostory. Třeba malé „kino“ v samostatné místnosti. Dnes vám stačí velkoplošná televize, lepší ozvučení a běžné konferenční židle.

Své kanceláře zařídíte s e-shopem Primazidle.cz

Ať již se vám nápad s child-friendly kancelářemi líbí či nikoliv, e-shop Primazidle.cz vám pomůže zařídit vaše kanceláře. Zejména díky skvělému a širokému sortimentu židlí. Firma nabízí obrovské množství typů kancelářských židlí, též židle pro konferenční místnosti a zasedačky, ale i různý odpočinkový sedací nábytek, například sedací vaky. K dispozici jsou i barové židle, jídelní židle či jídelní stoly vhodné jako vybavení pro vaše firemní kuchyňky.


Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *