Gelové nehty

Nehty jsou nejmenší plochou našeho těla, přesto je to první, čeho si na nás každý všimne. Máte ale slabé nehty a často se vám lámou? Jste se svými přirozenými nehty nespokojeny? Máme pro vás řešení. Gelové nehty! UV gel vaše přirozené nehty zpevní a Gel lak na nich vydrží až pár týdnů, pak jej stačí pouze doplnit. Manikúra je téměř umění.

Gelové nehty! Umělecký efekt z pohodlí domova. Stačí vám pouze podkladový UV gel na zpevnění nehtů, Gel lak ve vaší oblíbené barvě, pilníček a UV lampa pro výsledný efekt. Výsledný nehet si upravíte do požadovaného tvaru, ozdobíte, pokud chcete a můžete se vašimi doma vymodelovanými nehty všude chlubit.

Gel lak a jeho výhody

Gelovým nehtům nejde upřít výhody, které přinášejí. Skoro až měsíc máte upravené nehty, o které se prakticky nemusíte nijak zvlášť starat. A to je opravdu obrovská výhoda. Navíc je můžete mít vytvarované podle svého vkusu a při zdobení se taky meze nekladou. Na gelových nehtech také daleko lépe drží lak, takže si můžete užívat lakování bez oprýskání. Gel laky na nehty vás dočista uchvátí! Tato řada vyniká nepřeberným množstvím odstínů, sytostí barev a vysokou kvalitou. Nemusíte si každý den lakovat nehty, protože gelovky se vám jen tak nesloupnou. Tou největší výhodou domácí modeláže je také to, že nehty si vymodelujete přesně tak, jak chcete.

Bez UV lamp nelze

Právě UV lampa je důležitým a nezbytným náčiním. Pokud byste lampu neměly, na kvalitní a odolné gelové nehtíky byste mohly prakticky zapomenout. UV lampa na nehtovou modeláž se používá pro polymerizaci (vytvrzování) UV gelu. Pomocí této UV lampy se gel nanesený na nehty vytvrdí. UV gely se vytvrzují dle své specifikace. UV gely podkladové se vytvrzují v UV lampě nejčastěji 1-2 min, UV gely modelovací 3-4 min, UV gely barevné 3-4 min, vrchní UV gely 3-4 min. více vrstev UV gelu, každá jednotlivá vrstva se nechává v UV lampě zatvrdnout.

Přirozená krása

Upravené gelové nehty vypadají naprosto přirozeně. Neváhejte a zapojte i vy vaši fantazii a vytvořte si originální nehty podle vašeho vkusu. Umělé nehty vám budou dlouho sloužit a dělat parádu. Pochlubte se i vy krásnými pěstěnými nehty, navštivte internetový obchod NehtyProfi.cz a nakupte si potřeby pro vaše nehty.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *