Na jaké doplňky stravy vsadit v říjnu?

Podzim je tu v celé své barevné kráse, ale bohužel též ve spojení s virózami, nachlazeními, chřipkami a angínami. Abyste těmto onemocněním odolali, je třeba mít řádně posilněný imunitní systém. Pokud jste jeho utužování přes léto zanedbávali, ještě není pozdě. Stačí organismus zásobit těmi správnými vitamíny a minerály.

Vitamín C je základ

Doplňky stravy s vysokým obsahem vitamínu C jsou v podzimním a zimním období naprosto nepostradatelné. Vitamínový preparát Extra C 500 s postupným uvolňováním je trefou do černého. Tento produkt obsahuje 90 kapslí. V každé z nich se nachází 500 mg vitamínu C, což je opravdu štědrá dávka pro vaši imunitu. Trvalejší účinek zajišťuje postupné uvolňování, což znamená, že vitamín C je organismem postupně vstřebáván po dobu 8 hodin. Z toho důvodu stačí, když budete užívat 1 kapsli denně.

Krása a zdraví v jednom

Účinky vitamínu C jsou vskutku obsáhlé. Kromě udržení správné funkce imunitního systému též přispívá k fungování energetického metabolismu a nervové soustavy. Tento vitamín se doporučuje užívat též v období vysoké fyzické zátěže. Podzimní a zimní čas se nese v duchu pochmurného počasí, velmi nízkých teplot a nedostatku slunce. Z toho důvodu může trpět naše psychika. I s tím dokáže vitamín C pomoci, neboť napomáhá psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. V neposlední řadě vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, čímž udržuje funkci chrupavek, kostí, kůže, dásní, zubů a krevních cév.

Přírodní produkty nezatěžují organismus

Pokud vaše strava není dostatečně pestrá, abyste se zásobili vitamíny v přirozené podobě, upřednostněte doplňky stravy na přírodní bázi. Neobsahují totiž žádné umělé a chemické přísady, jež by tělo nadbytečně zatěžovaly. Takovéto přírodní preparáty výhodně zakoupíte v Gigalékárně, kde naleznete kompletní popis, složení a dávkování.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *