4 způsoby, jak si vydělat na internetu při mateřské v roce 2019

Jste na mateřské dovolené a chcete si kromě péče o své dítě vydělat i nějakou tu korunu bokem? Internet nabízí mnoho příležitostí, které jsou pro ženy na mateřské i všechny, kdo potřebují zůstat doma, jako stvořené. Podívejte se na 4 tipy, jak si v roce 2019 vydělat na internetu.

1. Prodávejte oblečení a hračky po dětech

Jednou z možností drobného přivýdělku je prodej již nepotřebných věcí, ze kterých dítě vyrostlo. Jde o oblečení, ale i hračky a nejrůznější drobnosti. Někomu ještě poslouží, takže jde vlastně o ekologickou variantu v porovnání s obyčejným vyhozením, a navíc můžete získat i příjemný příspěvek do rodinného rozpočtu. Inzertních portálů existuje celá řada, jako například Aukro, Bazos.cz a další.

2. Psát svůj vlastní blog

Baví vás čtení příspěvků od blogerek? Není nic jednoduššího než si založit vlastní stránky. Stačí vám k tomu zakoupit pěknou doménu a vymyslet technologické řešení. Ovládání WordPressu je velmi jednoduché a zvládnete ho levou zadní. Jakmile si váš blog získá obecenstvo a návštěvy, můžete se pustit do prodeje placených článků. S tím vám pomůže službs placla.cz, kde nabídnete svůj blog a získáváte poptávky na sepsání a publikaci placeného článku.

3. Založení e-shopu

Vždycky jste chtěli mít svůj vlastní krámek, ale pronájmy prostor jsou drahé a nemáte, kdo by prodával? Stačí si založit e-shop. Vymyslete si, jaké budete prodávat produkty a následně se rozhodnete, jestli se pustíte do držení vlastních skladových zásob, nebo zvolíte spíše strategii dropshippingu, kdy jsou objednávky z vašich stránek přesměrovány na majitele skladových zásob, který objednávku expeduje.

4. Staňte se freelancerem a podnikejte na volné noze

Umíte pracovat s grafikou, hezky fotíte, zvládáte spravovat sociální sítě či se věnujete překladům? Potom se můžete stát nezávislým profesionálem na volné noze. V začátcích vám hodně pomůže portál navolnenoze.cz, kde najdete cenné rady a tipy, jak se poprat s praktickými záležitostmi okolo podnikání.

 

Další rady ohledně podnikání z domu naleznete také na www.bezvamamca.cz

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *