S chutí ke kráse s pomocí Perfect Pasta

Perfect Pasta patří mezi dietní potraviny, které vám pomohou nejen k dokonalé postavě, ale jsou vhodné i pro celiatiky. Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje kalorie a zbytečné tuky. Pomůže vám tedy k udržení či snížení váhy, ale díky jejich rostlinnému složení je ocení i vegetariáni a vegani. Obsah těstovin je pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS – máte tedy jistotu, že se jedná o dietní těstoviny, které jsou prospěšné pro vaše zdraví.

V kuchyni s těstovinou

Samotná příprava je velice snadná a časově nenáročná. Stejně, jako klasické těstoviny zabere pár minut vaření v horké vodě. Chuťově i nutričně jsou skvělé. Doporučují je jak nutriční poradci, tak i odborné asociace, jako například STOB, Klub celiakie Brno, Asociace výživových poradců a další. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU. Jsou držitelem Certifikátu HACCP, ORGANIC CERTIFICATE a KOSHER CERTIFICATE.

Štíhlá a bez hladovění

Každá žena se za svůj život dostane do situace, kdy potřebuje nebo chce shodit více či méně kilogramů. V začátku hubnoucí kůry se dostanete do fáze, kdy potřebujete jíst, ideálně okamžitě. Prostě zahnat nepříjemný pocit hladu. Většinou sáhnete po nejbližší věci na jídlo bez ohledu na kalorie, které do sebe dostanete. Vhodnou náhradou jsou dietní těstoviny Perfect Pasta, které připravíte během deseti minut a úspěšně zaženete pocit hladu, který vás nutí k jídlu. Hubnutí vám půjde samo a vyvarujete se pohoupání se na obávaném jojo efektu.

„Těstoviny“ nahradí nejen klasické vysokokalorické těstoviny, ale i veškeré běžně podávané přílohy. Navíc vás překvapí svoji příjemnou chutí, na kterou si nebude stěžovat nikdo z rodiny. Zhubněte lehce a snadno s osvědčeným a doporučovaným pomocníkem.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *