Přivítejte narození Vašeho dítěte španělským vínem!

Vaše rodina se rozšířila o nového člena a Vy byste doma přichystali pro prarodiče a jiné rodinné hosty oslavu narození Vašeho děťátka? Příchod miminka na svět je událostí, na kterou by měli rádi vzpomínat nejen rodiče, neboť po narození dítěte se vše změní naprosto od základů. Možná již máte rozmyšleno, jakými lahůdkami Vaše hosty pohostíte. Jídelní stůl můžete doplnit také o špičkové španělské potraviny objednané od společnosti BMC Brno. Ke španělským delikatesám bezpochyby patří pražené mandle, kachní paštika i turróny. Všechny tyto delikatesy můžete objednat na naší webové adrese www.bmcbrno.cz/spanelske-delikatesy

K lahodným dobrotám bez pochyby můžete přichystat kvalitní víno, které se stane chloubou celé Vaší hostiny. Samozřejmě v pomalu začínající podzimní sezóně můžete vsadit na osvědčený moravský burčak, avšak pokud chcete nabídnout něco opravdu prvotřídního, nabídněte španělské víno.

Španělé jsou od nepaměti předními pěstiteli vinné révy a výrobci vína. Přičemž cena odpovídá skutečné kvalitě. Španělská vína si zamilujete díky jejich nezaměnitelné chuti a barvě. Očaruje Vás také jeho vůně. Zatímco česká vína se rozlišují podle cukernatosti na vína jakostní a přívlastková, ve Španělsku toto rozlišení neexistuje. Je to dáno tím, že španělské odrůdy dosahují vysoké cukernatosti. K těm nejkvalitnějším a zároveň nejlépe oceňovaným španělským vínům na světě patří vína z oblastí Rioja a Ribera del Duero. Červená vína z druhé jmenované vinařské oblasti mohou úspěšně soutěžit o první příčku s těmi nejlepšími víny z Rioja regionu.

Z oblasti Ribera del Duero můžete pro Vaši rodinnou oslavu vybrat víno Vina Vilano Crianza 2012, které bylo ohodnoceno v roce 2008 diplomem Grand Prix Vinex. Pro toto víno je typická granátově červená barva s rubínovými odlesky. Víno chutná po tmavých třešních.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *