Konzervované rybí produkty se stále drží na žebříčku oblíbenosti

 

Tuňák nebo sardinky dlouhodobě patří k vyhledávaným konzervovaným potravinám. Jejich přednostmi jsou tradiční nezaměnitelná chuť, jednoduchá příprava a dlouhá trvanlivost.

Jednička na trhu

Tou je tuňák Rio Mare, který vás nikdy nezklame. Výrobce totiž přísně dbá na celý proces jeho zpracování. Maso od první chvíle podstupuje řadu kontrol a procesů čištění, čemuž vděčíme za výslednou kvalitu a charakteristickou růžovou barvu.

Proč jíst ryby?

Je vědecky ověřeno, že rybí maso patří mezi nejzdravější. Proto bychom měli konzumovat 1 – 2 porce ryb týdně. V rybách se nachází značné množství zdraví prospěšných omega-3 mastných kyselin a vitamín D. Mezi nejhodnotnější ryby patří tuňák, losos, sardinky, pstruh a makrela. Pokud příliš neholdujete rybám ve svém jídelníčku, můžete je nahradit konzervovanými produkty Rio Mare.

Čím se liší značka Rio Mare od ostatních?

Mezi její krédo patří dohledatelnost původu ryb v prodávaných výrobcích. Pokud zvolíte značku Rio Mare, můžete si být jisti, že budete znát druh, loviště a způsob lovu včetně názvu rybářské lodi. Takovéto informace vám jen tak někdo neposkytne. Na webových stránkách této značky se též dozvíte řadu zajímavých informací týkajících se rybolovu a zpracování ryb. Tento výrobce skutečně nemusí nic skrývat.

Kde získat inspiraci?

Přemýšlíte, co jiného připravit ze sardinek, kromě tradiční rybí pomazánky? Pak navštivte internetovou stránku s originálními recepty. Nezní grilované filety z makrely s barbecue omáčkou lákavě? Kromě jiného se zde nachází tipy na vánoční a silvestrovské recepty, na letní piknik, na omáčky a dipy, slané koláče, crostini a mnoho dalších. Rybích specialit se nikdy nepřejíte, neboť nabízí celou řadu úprav. Zařaďte tedy ryby jako nedílnou součást vašeho jídelníčku.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *