Zdravotní obuv pro každého

 

Bolest nohou, zad a kloubů? Souviset může s nevhodnou obuví. Pokud vám při zmínce o čemkoliv zdravotním naskočí husí kůže a přestavíte si nevzhledné botky pro důchodce, zpozorněte. I zdravotní a ortopedická obuv totiž může být vkusná a slušet lidem každého věku.

Zajímá vás, co obouváte?

Uvažovali jste někdy nad tím, v jakých botách trávíte většinu dne? Jsou kvalitní a správně tvarované, nebolí vás z nich nohy? Většina z nás chodí do práce a tam musí být nějak obutí. Někde se přezouváme, jinde zase ne. Jelikož ale v práci strávíme spoustu hodin, mělo by nás zajímat, co obouváme. A nejen v práci.

Náš tip: Zdravotní obuv určená pro zdravotnický personál – zdravotní sestřičky a lékaře, musí být pružná, prodyšná, měla by mít také protiskluzovou podrážku. Široký výběr zdravotnické obuvi, ale i zdravotní oblečení a chirurgické nástroje najdete na www.inifinitemedstyle.cz.

K čemu funkční obuv

Neničí náš postoj, klenbu nohy, tlumí nárazy, snižuje zatěžování kloubů a zad, tlumí bolestivost, a ano, dokonce může slušet. Jen si musíte správně vybrat a dnes už je z čeho. Možná vás ani nenapadlo, že nohy jsou extrémně zatěžovanou částí těla. Nebo ano? Co vás po celém dni bolí nejvíce? Možná nic, ale nejčastěji právě nohy. Nebo záda, krční páteř, klouby… Souviset to nemusí, ale může, s volbou obuvi.

Nohy jako v bavlnce

Dokud nenastanou nějaké větší potíže, velká část lidí obutí moc neřeší. Na sport si pořizujeme speciální boty, abychom tělo šetřili, jindy ale na funkci zapomínáme a řešíme spíše vzhled. Zdravotní obuv není jen pro jedince s nějakým problémem, je skvělou prevencí. V kvalitních botách se budete cítit komfortně a vyhnete se zbytečným komplikacím v pozdějším věku. Uděláte mnoho dobrého jak pro nohy, tak i pro celé své tělo. Pohodlné boty jsou základ spokojeného dne.

Česká značka? Santé!

Pro každé účely se hodí jiná zdravotní obuv. Prohlédněte si nabídku české značky – obuv Santé má něco pro každý věk. A ve skvělém designu! Podle účelu si vyberete boty na ven, dovnitř, pro provozy, kde musíte mít botky zásadně bílé, i pro práce, kde je to úplně jedno. Rozhodně nedoporučujeme nosit uzavřené boty uvnitř budov delší dobu, pokud to není nutné třeba z hlediska bezpečnosti při fyzicky náročné práci. Práce, škola, domov… Doporučuje se přezout. Někdy i v kanceláři, pokud to okolnosti připustí. U dětí jsou kritéria pro obutí o něco přísnější, jejich noha se vyvíjí a snadno dojde k nenapravitelným škodám. Dospělí se ale zase neprávem zanedbávají.

Zdravotní boty Santé jsou vyrobeny z hygienicky nezávadných materiálů, nohy budete mít jako v bavlnce, jsou lehoučké, správně tvarované, slušivé. Hodí se pro různá roční období, některé dokonce oplývají elegancí a na své si přijdou i teenageři.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *