Odkud stahovat dětem pohádky

Děti by sice neměly strávit dětství u televize, smartphonu a tabletu, ale o známé pohádky je ochudit nemůžete. Určitě by měly vidět Princeznu ze mlejna, S čerty nejsou žerty, Princ a večernice a další známé pohádky. Nemusíte čekat na Vánoce, až je začnou dávat v televizi, bez problémů je rychle stáhnete z internetu.

Jistě víte, že na internetu se dá sehnat mnoho filmů, seriálů a pohádek v různé kvalitě. Můžete se na ně podívat online, nebo si je stáhnout do počítače či tabletu a zhlédnout je později. Druhá možnost bohužel obvykle velmi dlouho trvá. Není výjimkou, když se film stahuje déle, než ve skutečnosti trvá! Ale tomu je teď konec.

Ve světě českého internetu se objevil nový webový portál xShare.cz, který umožňuje nahrávání a stahování souborů neomezenou rychlostí. Shromažďuje dokumenty všech možných typů od filmů přes obrázky až po .iso soubory k instalaci různých programů. Takových webů je pochopitelně více, ale všechny se snaží na svých uživatelích vydělávat tím, že omezují rychlost stahování. Kdo chce stahovat rychle, musí si zaplatit. Na xShare.cz však stahuje neomezeně každý, kdo se zaregistruje, nic se neplatí.

To znamená, že průměrný film (či pohádka) by mohl být stažený za několik minut. Závisí to pouze na rychlosti vašeho domácího internetového připojení.

Jak najít a stáhnout pohádku

Nejdříve se ZDARMA zaregistrujte na webu xShare.cz, protože když to neuděláte, budete stahovat jen 512 kB/s. Pak do vyhledávacího pole nahoře jednoduše zadejte název pohádky, kterou hledáte. Vyjede vám mnoho výsledků, mezi nimiž se snadno orientujete.

Filmy ve formátu MP4 je možné si na webu rovnou přehrát a podívat se, jak pohádka vypadá, nebo zda je to vůbec ta, kterou hledáte. Orientujte se také podle rozlišení, FPS (čím více tím lépe) a HD značek u náhledu videa – modrá značí HD Ready, červená je Full HD.

Neměli byste své děti nechat vyrůst bez pohádek. Aspoň ty klasické české jim každopádně pusťte.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *