Máte nakoupeny všechny školní potřeby?

První září je za námi a i vaše dítko jistě domů přineslo dlouhý seznam věcí, které potřebuje. Možná se i vám při pohledu na něj „protočily panenky“ v domnění, že vás školní výbava vašeho dítěte bude stát kupu peněž a udělá velkou díru do rozpočtu. Děs není na místě. Našli jme místo, kde i vy nakoupíte školní potřeby za příjemně nízké ceny a ještě z pohodlí domova. Kde a co vše?

Škola volá, ceny se drží nízko!

Pokud chcete nakoupit výhodně a současně vám záleží na kvalitě pomůcek, které bude vaše dítě používat, vřele doporučujeme specializovaný internetový obchod skola-vola.cz. Nabízí vše, co potřebují žáci základních škol i studenti. Obchod připravil širokou nabídku školních potřeb za ceny, které se vám budou líbit.

Kompletní sady ještě výhodněji

Jednou ze specialit obchodu jsou balíčky školních potřeb pro žáky 1., 2., 3. a 4. třídy základní školy. Pokud vsadíte na ně, máte jistotu, že na nic nezapomenete. Balíčky zde nabízí ve třech provedeních – malý, střední a velký. Například velký balíček pro prvňáčky obsahuje i ubrus na lavici, praktický kapsář, desky na abecedu i číslice, sešity, popisovače (doporučujeme Posca), plastelínu a mnoho dalších pomůcek. Všechny školní potřeby je možné nakoupit i samostatně.

Nezapomeňte na kvalitní batoh nebo aktovku

První den možná vaše dítě vyrazilo do školy jen tak nalehko bez batohu. Dejte si proto pozor a pokud jste to ještě nedělala, aktovku nebo batoh dítěti zkontrolujte. Měl by mít dostatečný prostor pro všechny potřeby, kvalitní popruhy a zejména v případě malých dětí jsou důležitá vyztužená záda. Je také vhodné, pokud je aktovka vybavena reflexními prvky. Je školní aktovka vašeho dítěte nevyhovující? I v tom vám obchod skola-vola.cz pomůže. Najdete zde školní aktovky s oblíbenými dětskými motivy jako Hello Kitty, Angry Birds, Winx a jiné a současně i stylové školní batohy pro studenty.

Veškeré zboží je možné koupit i v kamenné prodejně v Ostravě.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *