Jak originálně připravit dítěti oslavu

Chystáte oslavu pro vaše dítě a chcete být originální? Chcete je co nejvíce překvapit nejen samotným dárkem, ale především celou oslavou? Jak originálně připravit dítěti oslavu? Chce to trochu fantazie a originálních nápadů, abyste udělali vašemu dítěti maximální radost.

Určitě víte, co vaše dítě miluje a podle toho směrujte také vaší oslavu. To znamená, že pokud máte doma třeba milovníka lega, pak jej vezměte do Legolandu. Povězte dítěti například, že jedete na výlet do Německa a že si tam může vybrat dárek.

Víc ale neprozrazujte a nechte dítě při tom, že se chystáte jen na nákupy. O tom, kde jste, mu povězte až v cíli, až před sebou Legoland samo uvidí. Takto to můžete udělat i s Disneylandem, nebo Tropical Islands a podobně.

Pokud však nemáte dostatek financí na takovýto typ dárku, tak musíte vymyslet něco ekonomičtějšího. Zkuste se třeba domluvit s místní plaveckou halou a pozvat kamarády vašeho dítěte právě tam. Domluvte se na určité výzdobě, kdy bude jasné, že výzdoba je právě pro vaše dítě.

Velmi záleží na tom, v jakém ročním období má vaše dítě narozeniny. Pokud v létě, tak máte plus, že můžete slavit venku a to se dá vymyslet nemálo věcí, jak oslavu provést a jak jí udělat originální a zajímavou. V zimě je pak nutné vybrat vhodný prostor, kde se vašemu dítěti bude líbit a ze kterého bude mile překvapen.

Zahrajte vašemu dítěti na notu, kterou má rádo a uvidíte, že mu tím uděláte radost. Děti milují i oslavy v dětských koutcích, v restauračních zařízeních, kde je pro ně něco dětského, ve Fast Foodech a podobně. Na oslavu si můžete pozvat i někoho, koho vaše děti milují. Může to být i někdo z televize, nebo někoho kdo se převlékne za jejich oblíbenou pohádkovou postavičku.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *