Co vypovídá znamení horoskopu o vašem dítěti

3702884284_e6ce4315f9Horoskop pro dospělé není zcela stejný, jako ten pro děti a to se samozřejmě týká i charakteristiky. Každé znamení je jinak typické a každé má také jiné vlohy a jiné talenty, které by se měli umět rozvíjet a jako rodiče bychom je měli u našich dětí umět podporovat.

Malí berani jsou znamení, které je velmi neklidné a temperamentní, mají sklony k agresivitě. Je třeba je naučit, aby nepodléhali své síle. Naveďte je na sport, kde se budou moci vybít.

Býci jsou požitkáři a měli bychom jim ukázat to, jaké věci jsou etické. Blíženci jsou komunikativní  a komunikaci zvládají na jedničku, proto pokud máme dítě blížence, tak bychom s ním měli chodit hodně do společnosti.

Blíženci milují stále nové věci, proto je třeba vymýšlet neustále aktivní program.

Velmi vnímavé povahy jsou raci a ti velmi nutně potřebují rodinné prostředí. Berte jejich city vážně. Pokud chcete malému rakovi udělat skutečně radost, tak mu pořiďte zvíře. Rak totiž velmi rád o něco pečuje.

Panny mají rády řád a nesnáší chaos. Panna má ráda své prostředí a upřednostňuje to, na co je zvyklá. Jelikož panna podléhá často stresům z vnějšího okolí, tak bychom jí měli udělat klidné prostředí alespoň doma.

Váhy chtějí rovnováhu ve vztahu. Dokážou vycítit věci, o kterých možná nemáte ani tušení, že by je mohly vnímat. Váhy jsou velmi váhavé a často neví, co chtějí a proto bychom jim měli umět pomoci při rozhodování.

Střelci potřebují svobodu. Často vás budou přesvědčovat o tom, že jejich pravda je ta jediná možná pravda a ostatní je lež. Musíme je tedy vést k tomu, že pravdu mají i ostatní lidé a nejen oni. Učte je naslouchat ostatním a ne si prosazovat jen to své.

Štíry bychom měli vést k otevřené komunikaci. Děti bychom měli vést k tomu, aby jasně řekly, co chtějí a to bez jakýchkoliv nátlaků.

Kozorozi  mají velmi rádi pořádek a dávají to najevo ostatním. Naučit bychom je měli to, že vše se dá podat slušnou formou.

Vodnáři jsou velmi nerozhodní, a proto bychom je měli motivovat k tomu, aby o svých potřebách mluvili nahlas.

Ryby mají problém s dodržování pravidel a tak bychom je měli motivovat k tomu, naučit se řádu a povinnostem.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *