4 tipy na výběr oblečení pro teenagera

Plánování dárků pro malé děti je poměrně jednoduché. Stačí jim pěkné hračky a víte, co se jim přibližně líbí. Horší to bývá ve chvíli, kdy o něco povyrostou a začíná se specifikovat jejich módní vkus. Nákup oblečení pro teenagera a mladého člověka by měl splňovat několik zásad.

1. Sledujte, co dalšího nosí

Velmi spolehlivým způsobem, jak alespoň trochu odhadnout vkus vašeho většího dítěte, je sledování toho, co momentálně nosí. Líbí se mu černé kožené věci? Nedá dopustit na barevné doplňky a miluje trika s potiskem? Právě některá z věcí v podobném stylu může udělat velkou radost.

2. Vsaďte na značku módní mezi jeho vrstevníky

Objevte značku, která frčí mezi vrstevníky vašeho dítěte. Skvělým zdrojem může být internet a moderní internetové obchody, jako je například Funstorm. Nabídka populárních značek a módních kousků značně eliminuje možnost, že vyberete něco nevhodného. Pokud navíc tento tip zkombinujete s první radou a pokusíte se vysledovat přibližný módní styl dotyčného, výsledek může být přímo skvělý.

3. Nebojte se výběru školního batohu

Kromě oblečení bývají častým dárkem i školní batohy. Ty mají podobné zásady jako při výběru běžného oblečení. Opět se inspirujte u stylu, který je vlastní vašemu teenagerovi a vsaďte na populární a osvědčenou značku. S tímto postupem jistě chybu neuděláte.

4. Nechte si poradit přímo na prodejně

Skate shop a podobně laděné nejen internetové, ale i kamenné prodejny jsou skvělým způsobem jak si nechat poradit při výběru. Prodavači většinou vědí, co u mladých právě letí a co je nejvíce prodávané. Na základě několika doporučení od prodejce potom sami vyberete vhodný kousek, který by měl vycházet z prvního tipu uvedeného v tomto článku. A kdyby byl výběr přeci jenom špatný, stačí ponechat originální cedulku a kousek bude možné vyměnit za něco jiného.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *