Vyzkoušejte obchodování s realitami jinak. S portálem CINCINK

Ptáte se, co CINCINK je? Jedná se o startup Kateřiny Stehlíkové. Tak atraktivní, že zaujal Komerční banku, která se stala silným partnerem projektu, který v českém prostředí zatím nemá obdoby. Co vám tato novinka přináší?

CINCINK, a máte prodáno

CINCINK napovídá, že se jedná o cinkot. Zvuk klíčů od nového domova. Radostné cinknutí sklenek na kolaudaci nového bytu. Nebo cinkání peněz, které ušetříte výhodným prodejem i koupí. Právě toto vše vám nabízí realitní portál. Nejde o realitní kancelář, která vám naúčtuje peníze i za to, co nepotřebujete. Přemýšleli jste totiž někdy, jestli je nutné platit vše, co si naúčtuje realitka, které svěříte svůj prodej bytu. Najde inzertní prostor, napíše inzerát, nafotí vaši nemovitost, najde vám správce úschovy, advokáta, daňového poradce. Tyto služby jsou samozřejmě potřebné, většinou je ale nevyužijeme všechny. Například právník si se smlouvou poradí sám, ale neumí si například nafotit nemovitost. Účetní zvládne daně, ovšem nebude si vědět rady s vytvořením přehledného 3D plánu nemovitosti. Tyto služby si nyní můžete objednat jednotlivě. Nebudete tak platit za celý balík a ušetříte spoustu peněz.

Spolehlivé právní služby i rychlá hypotéka

Je to snadné. Na novém portálu stačí zakliknout jen tu službu, o kterou máte zájem. Chcete poradit se sestavením smlouvy? Pak zvolte právní služby. Jestli nepracujete v advokacii, je nanejvýše vhodné si pro tento případ pořídit skutečného profesionála, který zajistí dohled nad správností daných dokumentů. Nevíte, jakou cenu za váš byt či dům požadovat? Oslovte specialistu na odhad ceny nemovitosti. Neošidíte sebe, kdybyste prodali danou nemovitost pod cenou, a ani nenadsadíte cenu reality tak, aby o ni nebyl zájem dlouhé měsíce či roky. Toto jsou služby pro prodávající, ale co kupující? Toho zajímá zejména finanční stránka věci. Tedy hypotéka a její výše. Spočítejte si v hypoteční kalkulačce online, jak vysoké splátky budete platit a jak dlouho. Když už dáte dohromady peníze, nebojte, že byste o ně přišli dříve, než byste se stali majiteli nemovitosti. Můžete zažádat o úschovu peněz. Spojení nového portálu s věhlasnou bankou, která tu funguje už mnoho let, je zárukou solidnosti.

Profesionální nafocení bytu

CINCINK vám nabízí i další služby, které pomohou efektivně prodat vaši nemovitost. Profesionální nafocení bytu zatraktivní vzhled inzerátu. Nemáte nemovitost už zařízenou? Nevadí, za pár korun vám bude půjčen moderní nábytek, květiny a jiné doplňky, které prostor zútulní a na snímcích to bude vypadat fantasticky. Rovněž se nabízí tvorba zmíněného 3D plánku nemovitosti, kdy kupující získají snadnější přehled o dispozicích bytu či domu.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *