Udělejte si radost novým povlečením. Umí úplně změnit ráz vaší ložnice nebo dětského pokoje.

Změna je život a občas hledáme možnosti, jak obměnit vzhled našeho interiéru. Jestliže nechcete investovat do rekonstrukce, provádět výmalbu stěn nebo pořizovat nákladné nové koberce, zkuste ložnici i dětské pokoje změnit prostřednictvím nového zajímavého povlečení. V nabídce najdete pestrobarevné modely, stejně tak, jako černobílé, s motivy měst, pohádkových bytostí, abstrakce, lučních květů a spousty dalších. Stačí si jen vybrat dle vkusu.

Povlečení již nepotřebuje takřka žádnou údržbu

Moderní povlečení je vyrobeno z materiálů, o které se nemusíte téměř vůbec starat. Pro zimní měsíce můžete zvolit flanelové povlečení, které krásně hřeje a působí útulným a příjemným dojmem. Stejně tak se na chladné měsíce hodí krepové povlečení. Jde o druh ložního prádla, který se nežehlí a v případě, že si vyberete typ se zapínáním na praktický zip, i povlékání je hračkou.

Jste-li horkokrevní a máte rádi příjemné a zároveň osvěžující povlečení, v němž se nebudete cítit „udušeně“, vsaďte na bavlněné povlečení. To zajišťuje lehkost přikrývky, mají jej rádi dospělí i děti a nabídka dezénů je skutečně bohatá. Pro vás můžete vybrat oboustranná povlečení, kdy každá strana peřiny bude jiná, pro děti by se vám mohlo zamlouvat ložní prádlo, které bude potištěno oblíbenými postavičkami z pohádek, zvířátky, princeznami, nebo třeba hrdiny z akčních seriálů. Nyní vede povlečení s tématikou pohádky „Ledové království“, kluci ocení „Mimoně“ nebo třeba nestárnoucího Spidermana.

Než povlečení objednáte, zvažte, jak velké rozměry by mělo mít. Stále častěji se setkáváme s požadavky na nadměrnou velikost ložního prádla. Jde především o povlak na peřinu. Těchto povlečení je stále více, populace je totiž čím dál vyšší a jen málokomu nevadí, když mu při spánku čouhají nohy zpod přikrývky.

Velmi hezky působí, sladíte-li ložní prádlo s prostěradlem. V módě jsou barevná prostěradla, která postel úplně změní. Hezky vypadá tyrkysově zelená, hnědá, cihlově červená, vínová, ale i žlutá nebo okrová barva. Pro odvážné je pak černé prostěradlo nebo prostěradlo v zářivé růžové barvě. Zvláště holčičkám udělá růžová skutečně radost.

Dejte svou ložnici do gala, díky novému povlečení. Budete překvapeni, jak odlišně bude celá místnost s přispěním ložního prádla působit.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *