Rohová kuchyňská linka nabízí nejefektivnější využití prostoru kuchyně

Řada lidí si myslí, že se rohové kuchyňské linky hodí výhradně do velkých bytů. Opak je ale pravdou. Jsou ideálním řešením pro malé a střední interiéry.

Dnešní propojený obytný prostor s otevřenou kuchyní doslova volá po řešení kuchyňské linky do tvaru písmena L. Rohová kuchyňská linka má řadu výhod. Nabízí více místa než lineární řešení, přitom vše je velice ergonomické díky tomu, že tvar linky minimalizuje nutnost našeho pohybu při vaření.

Rohová kuchyňská linka je slušivým prvkem pro interiér

Působí jako nenásilný předěl, nenarušuje však otevřenost prostoru, a zachovává tak vzdušnost a bezbariérovost. Dřívější nevýhody kuchyňské linky, kdy nebyly chytře propracovány skříňky v rozích, už dávno neexistují. Roh je dnes nadstandardně využitelný. Lze si vybrat praktická rohová dvířka i vnitřní otočný či výklopný systém. Naopak, s rohem získáváme nadstandardně velký úložný prostor i pro větší vybavení kuchyně. Rohové řešení existuje pro spodní i horní skříňky.

Na pracovní desku v rohu se dnes nejčastěji umísťuje dřez, který je v této části velice praktickým. Speciální rohové dřezy perfektně zapadají do kuchyňské linky a umožňují velice ergonomické mytí nádobí. Roh však lze využít i jiným způsobem.

Nechte si udělat návrh rohové kuchyně na míru

Brněnské kuchyňské studio Gabon navrhuje a vyrábí kuchyňské linky na míru již od roku 1992. Vyrábí však i další nábytek, což je v dnešní době otevřených obytných prostor téměř nutností. Vaše kuchyňská linka by totiž měla být sladěna i s jídelnou a nábytkem v obývací části, někdy dokonce s předsíní. V Gabon tak pro vás mohou připravit nejen návrh kuchyně, ale i nábytku do zbytku obytného prostoru či do dalších místností. U návrhu kuchyně a nábytku nezůstane. Firma vše rovněž vyrobí na kvalitních CNC strojích. Před zahájením výroby si vše naměří, můžete žádat i vizualizaci řešení. Následně novou kuchyň smontuje a namontuje.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *