Nestíháte? Na podzimní dekorace ještě není pozdě

Podzim už je v plném proudu, ukazuje se nejen v kalendáři, ale také na počasí. A mnoho žen je pořád v jednom kole a vůbec nestíhají vytvářet podzimní dekorace. Avšak to nevadí, ještě stále není pozdě, protože ještě měsíc s námi podzim bude, takže klidně můžete s dekorací ještě teď.

Tyto věnce zvládnete za chvíli

Právě proto, že nestíháte, neměli byste se už pouštět do rozsáhlých a náročných ozdob, zejména když dokážete vytvořit krásný podzimní věnec během chvilky a z materiálů, které máte doma anebo které kolem domova najdete. Je to nejen rychlé a pohodlné, ale zároveň originální, takže tato podzimní dekorace skrývá mnoho výhod. Rozhlédněte se, co máte okolo sebe a začněte tvořit.

Papírový věnec

Takovou velmi pěknou a velmi jednoduchou podzimní dekorací je věnec z papírů. Vůbec nemusíte ničit čisté papíry, naopak mnohem originálněji vypadá, když použijete letáky a magazíny. Ty zmuchláte do tvaru kruhu a budete je různě přelepovat lepicí páskou. Jednak aby držel tvar a jednak, abyste ho mohli dát ven třeba na dveře a on by stále zůstal pěkný. Když bude muchlání papírů a lepicí pásky vypadat jako věnec, tak ho můžete dozdobit mnoha způsoby, můžete použít stužku nebo ho natřete barvou. Dobře může vypadat, když ho polepíte mechem, avšak verze s mechem má i datum spotřeby, protože mech jistě nevydrží pěkný moc dlouho.

Tráva roste všude

Další výborným materiálem pro vytvoření krásného dekorativního podzimního věnce je tráva. Je to praktické, protože tráva roste všude a navíc rychlé a opět originální. Ovšem tento věnec bude potřebovat trochu více trpělivosti, protože budete potřebovat dostatek vrstev trávy, kterou musíte kvalitně svázat, protože tráva vysychá, tak aby se vám věnec později nerozpadnul. Navíc je velkou výhodou, že tento věnec nepotřebuje žádné další velké zdobení, protože ona tráva vypadá dobře sama osobě. Ovšem pokud byste přece jen chtěli, tak je lepší využít přírodních materiálů, jako jsou sušené pomeranče, citróny či badyán, skořici a podobně. Záleží pouze na vaši fantazii a vkusu.

Tisíc odrůd trávy

Pokud vám u baráku roste břečťan, tak byste se rozhodně neměli omezovat jen na trávu. Z trávy je věnec krásný, ale z břečťanu je ještě o něco hezčí. Navíc vás to bude stát mnohem méně trpělivosti a energie, protože tento věnec bude hotový mnohem rychleji. Stačí, když budete břečťan namotávat obdobně, jako namotáváte hadici. Navíc to bude velice košatý podzimní věnec. A působí velice přirozeně, takže vám tento dekorační podzimní věnec jistě všichni jen pochválí a přitom vám zabere pouze chvíli, než jej vytvoříte. A vzhledem k tomu, že natolik košatý, nemusíte ho už dále ozdobovat, a přesto bude velmi pěkný.

Na podzimní dekoraci není pozdě. Naopak vytvořte rychlé, ale krásné podzimní věnce a můžete se chlubit originální a vkusnou výzdobou.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *