Moderní dřevěné podlahy

Rekonstruujete byt a rádi byste si nechali poradit od odborníků, jakou podlahu položit do Vašeho obývacího pokoje? Před definitivním výběrem by si každý měl položit pár základních otázek typu, jakému zatěžování bude podlaha vystavena, budete chtít pod podlahu umístit podlahové topení? Máte v oblibě raději přírodní, nebo spíše umělý materiál? Při výběru podlahy bychom měli mít také rozmyšleno, zda nyní hledáme provizorní řešení a budeme chtít podlahu po pár letech vyměnit nebo zda s vybranou podlahou počítáme na řadu let dopředu.

Dnešní trh podlah Zlín nabízí skutečně rozmanitou nabídku materiálů, ze kterých řemeslníci vyrábí podlahy. Pokud hledáte podlahu, která vydrží skutečně dlouhá desetiletí, pak se Vám vyplatí vsadit na dřevěnou podlahu. Masivní dřevo umožňuje vyrobit klasickou podlahu z přírodního materiálu, parkety i palubky. Dřevěné podlahy umožňují jejich povrchovou úpravu pomocí laku nebo oleje. Ke každodenní úpravě Vám vystačí dřevěnou podlahu občas vysát nebo setřít vlhkým hadrem nebo mopem.Výhodou dřevěných podlah je také skutečnost, že se hodí skvěle do každého interiéru, nemusí být tedy součástí pouze obývacích pokojů, ale třeba také ložnicí či dětských pokojů. S výběrem dřevěné podlahy Vám velmi ráda pomůže také německá společnost Meister, která je skutečným odborníkem také na její výrobu. Její aktuální nabídku naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz/partner-plzen/.

Mnoho hospodyněk při výběru podlah dbá také na barvu, u dřevěných podlah by měl každý budoucí majitel vědět, že působením přímého slunečního záření dochází u dřeva k typickým změnám barvy. Světlé dřevo se tak obvykle stává tmavším a dostává tzv. nažloutlý tón, u tmavého dřeva to platí naopak. Dřevěné podlahy od Meister se stane chloubou Vaší domácnosti.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *