Kupujete nemovitost? CINCINK vám pomůže

Koupi nemovitosti nelze podceňovat. Přece jenom jde o milionovou investici, která významně ovlivní váš život. Záhy přitom zjistíte, že to není jen o tom správně vybrat. Při koupi nemovitosti na vás čeká spousta dalších nástrah.

K tomu, abyste jim nepodlehli, je tady nový férový realitní portál CINCINK. Rozjel se před pár měsíci, ale mezi českou veřejností je už docela známý. Jistě k tomu přispívá i fakt, že za ním stojí silný partner v podobě Komerční banky. A v čem je tento portál tak revoluční a skvělý?

Najdete zde mnohem více než jen inzeráty

Inzertních portálů existuje nespočet. I na CINCINK si prohlédnete inzeráty na volné byty a domy různě po celé České republice. Tím však celá záležitost teprve začíná.

CINCINK si klade za cíl hlavně informovat o tom, co všechno taková koupě bytu obnáší a jaké nástrahy při ní čekají. Má vlastní CINCINK Wiki, na níž vám vysvětlí nejrůznější pojmy a informuje například o tom, zda se vyplatí nakupovat přes realitní kancelář.

Dokonce je pro vás nachystaný průvodce koupí nemovitosti, který zajistí, že na nic nezapomenete. K dispozici je obecný průvodce, a pokud si na CINCINK vyberete konkrétní inzerát, získáte i svého personalizovaného průvodce pro konkrétní obchod s nemovitostí.

Mimochodem, CINCINK není určený pouze kupujícím, ale rovněž prodávajícím. I pro ně je připravená celá řada služeb.

Služby pro kupující vám přijdou vhod

Brzy zjistíte, že bez pomoci odborníků se obejdete jen těžko. Nemusíte je ovšem shánět na vlastní pěst, portál CINCINK pro vás vybral odborníky, na něž je spolehnutí. Všechny si zařídíte na jednom místě a na rozdíl od přístupu realitních kanceláří si vyberete pouze služby těch, jež skutečně potřebujete. Ceny jsou velmi přívětivé. Na portálu CINCINK se navíc sbírají body za nejrůznější akce (registraci, nákup, zveřejnění inzerát apod.), které vám pak zajistí slevu na tyto služby.

A abychom byli trochu konkrétnější, pojďme se na některé z nich podívat:

Technická inspekce nemovitosti

Jste si jistí, že prodejce v ničem nelže? Je nemovitost opravdu v takovém stavu, v jakém tvrdí? Nechte si zpracovat odbornou prohlídku a vyhotovit technickou zprávu.

Služby daňového poradce

Daň z koupě nemovitosti leží na vašich bedrech. Jak je vysoká, do kdy ji musíte splatit a na jaký účet, vám poradí daňový poradce.

Bankovní úschova

Bankovní úschova se hodí při každém obchodu s nemovitostí. Ono totiž chvíli trvá, než se provede změna vlastníka v katastru nemovitostí. V toto období by peníze měly být uložené na účtu nějakého prostředníka, typicky banky.

Nezapomeňte na hypotéku

Možná je hloupé zdůrazňovat to až na konci, protože hypotéka by měla být první, co zvažujete. Zjistěte si, kolik peněz vám banka poskytne a jak dlouho je budete splácet. Pomůže vám v tom například hypotéka kalkulačka. Podle toho se pak budete dívat po bydlení v příslušné cenové relaci.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *