Jaký nábytek by vám neměl chybět v koupelně?

 

V současné době koupelna nepředstavuje pouze místnost, ve které se vykonává každodenní hygiena. Zároveň se jedná o prostor určený k relaxaci a odpočinku. Přece jen, není nic příjemnějšího než přijít po náročném pracovním dni domů, napustit si vanu teplou vodou a nabít se opět energií. Jestliže se chcete v koupelně cítit příjemně, je nezbytné vybavit ji podle vašich představ, nesmí chybět stropní svítidlo, osvětlení v zrcadle, ani dostatek úložných prostor. 

Ovšem na koupelnový nábytek jsou kladeny vysoké nároky, a to jak z hlediska designu, barvy a stylu, tak i použitých materiálů. V místnosti je totiž neustále vlhko, čemuž musí koupelnový nábytek odolávat. Podívejme se tedy, jaký nábytek dnešní trh nabízí.

Nábytek z masivu sluší všem místnostem

Co říkáte na to, kdybyste si do koupelny pořídili nábytek z masivního dřeva? Důvodů, proč sáhnout zrovna po masivu, je hned několik. Vypadá elegantně, ale zároveň je odolný vůči vlhkosti. Dokonale zapadne do koupelen zařízených v rustikálním stylu.

Nábytek z laminátu do nevšední koupelny

Další možností je laminátový nábytek, u něhož je přední výhodou rozmanitost barev a dekorů. Vybrat si tak můžete kousky různého charakteru, ať už chcete jednobarevné, nebo v dekoru dřeva, mramoru a podobně. Výrobci svým fantaziím meze vskutku nekladou.

Vana, umyvadlo a další doplňky

Dominujícím prvkem každé koupelny by měla být bezpochyby vana. Aktuálně jsou v módě volně stojící vany, ale zde opět záleží na prostoru, který v místnosti máte. Stejně tak je možné vanu doplnit o keramické umyvadlo položené na komodě. Vypadá stylově a nadčasově. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na dávkovače mýdla. Ideální je sladit ho s celkovým stylem koupelny. Dávkovače se totiž vyrábí z různých materiálů a v rozmanitých barvách. A ještě by neměly u umyvadel chybět kelímky na zubní kartáčky. Už se těšíte na zařizování nové koupelny?

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *