CINCINK je férový realitní portál. Inzerát vložíte zdarma

Pokud se podíváte na různé realitní portály, nakonec zjistíte, že se v podstatě jedná pouze o inzertní stránky bez jakékoliv přidané hodnoty. Inzerce je navíc zpoplatněná, takže vás jako prodávajícího to odradí. Komerční banka se však rozhodla jít proti proudu. Vytvořila portál s komplexními realitními službami a bezplatnou inzercí. V následujících řádcích vám představíme CINCINK, startup pod záštitou jedné z největších českých bank.

Chcete prodat svou nemovitost? Zajímá vás naopak koupě bytu? V podstatě nezáleží na tom, na jaké straně obchodní transakce jste, protože realitní portál CINCINK je vhodný pro každého. Dokáže zprostředkovat služby, které přijdou vhod jak prodávajícímu, tak i kupujícímu.

Co potřebuje kupující?

Rozhodli jste se koupit byt, respektive rodinný dům bez realitní kanceláře? V takovém případě vám přijdou vhod služby jako technická inspekce, právník i daňový poradce. Proč taková technická inspekce? Dokáže totiž odhalit případné nedostatky objektu, ba dokonce i skryté vady. Poté vám inspektor dodá dokument, v němž najdete nejen odhalené chyby, ale také kalkulaci, na kolik peněz by vás přišly případné opravy. Uděláte si tak představu o tom, jestli se vám vyplatí do nemovitosti investovat, nebo raději hledat jinou.

Máte specifické požadavky na vysněné bydlení? Žádný problém, protože férový realitní portál CINCINK má hlídací kočku, která vám zašle nabídky vyhovující vašim nárokům hned na e-mail. Ozvat se tak můžete kupujícímu mezi prvními, a tím zvýšíte šanci, že se brzy nastěhujete do vlastního království.

Přes CINCINK si požádáte také o hypoteční úvěr, jenž vám zprostředkuje přímo Komerční banka.

Co potřebuje prodávající?

S prodejem bytu je spojena celá řada povinností a problémů. Jestliže si chcete tento proces co nejvíce zpříjemnit, měli byste se na něj důkladně připravit. Prodej bytu začíná sepsáním poutavého inzerátu s atraktivními fotografiemi, které nalákají uživatele zavolat vám a sjednat si s vámi schůzku. Profesionální textař dokáže napsat takový inzerát, jenž nabídne všechny potřebné informace potenciálnímu kupujícímu.

Velkou výhodou je, že na CINCINK je inzerce zdarma, takže nemusíte za vložení platit ani korunu. Služba je bezplatná i pro realitní kanceláře. Investovat můžete také do 3D plánku či vizualizace interiéru. Poslední zmíněná služba je vhodná především v okamžiku, kdy prodáváte starší rodinný dům či byt. Vizualizace pomůže potenciálnímu kupci udělat si představu o tom, jak je možné interiér proměnit a zmodernizovat.

Dále skrze CINCINK zajistíte bankovní úschovu peněz, právní služby a spoustu dalšího. CINCINK je tým expertů z různých oblastí. Individuální přístup je samozřejmostí.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *