4 tipy na nábytek pro perfektní zařízení ložnice

V ložnici strávíme díky spánku zhruba třetinu života. O jejím perfektním zařízení tedy není vůbec pochyb. Přečtěte si několik tipů, jak vytvořit krásnou a zároveň praktickou a funkčně zařízenou ložnici.

Celá ložnicová sestava

Nechcete vybírat jednotlivé kusy nábytku, ale rovnou pořídit postel se sladěnými skříněmi a dalšími prvky? Prohlédněte si již připravené ložnicové sestavy, jejichž výběrem jednoduše a snadno získáte designově zařízený pokoj. Velkou pozornost věnujte hlavně výběru postele, která má být nejenom na pohled krásná, ale i praktická a pohodlná s kvalitním roštem a matrací.

Praktické noční stolky

Pro odkládání knížek, mobilního telefonu a dalších drobných předmětů, které chceme mít v ložnici blízko po ruce, jsou nejlepší noční stolky. Nezaberou příliš místa a zároveň poslouží jako prostor pro položení lampičky na čtení. Časté jsou varianty s jednou či více zásuvkami a případně i spodní poličkou. Nejlépe vypadají ve sladěném vzhledu přímo s postelí.

Prostorná šatní skříň

Další velkou dominantou ložnice je kromě postele i pořádná šatní skříň. Ta často obsahuje většinu oblečení, takže musí být správně rozvržena. Sami si promyslete, jestli vám vyhovují poličky či spíše odkládání věcí na ramínko. Mnoho skříní je navíc kombinovaných, že nabízí mnoho způsobů uložení věcí. Součástí velké šatní skříně může být také zrcadlo umístěné na dveřích. Tím ušetříte cenné místo na stěně, kam se možná více hodí obraz či jiná dekorace.

Obrazy a dekorace

Výhodou ložnice je její jakési soukromí, které umožňuje zařízení naprosto podle našeho vkusu. Nebojte se vybrat si krásné dekorace v podobě obrazů, originálních hodin, zrcadel a podobně. Zároveň však ponechte místnosti trochu vzdušnosti a volnosti pro klidný, pohodlný a kvalitní spánek.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *