Dacia Duster je dokonalé SUV pro ženy

I když auta nepatří mezi vaše koníčky, v životě každé ženy nastane chvíle, kdy projeví zájem a vysloví přání, který vůz chce a potřebuje řídit. Tato chvíle je obyčejně spjatá s očekáváním dítěte, protože to je právě ten okamžik, kdy vám začne záležet na bezpečnosti dvakrát tolik. Začnete vyžadovat komfortní a spolehlivou jízdu. Pohodlnou a bezpečnou cestu vám zajistí Dacia Duster. Na první pohled drsný vzhled vozu vypovídá o jeho terénních vlastnostech, podmaní si nejen vás, ale i každý terén. Jeho silnou karoserii zjemňuje elegantní styl a oblé křivky. I přes své off-roadové vlastnosti si Dacia Duster ponechává skvělý výkon a pohyblivost malých městských aut.

Proč právě Dacia

Nebudu vás tady ohromovat výkonem, ani dobou zrychlení z nuly na sto. Jde zde o rodinný a spolehlivý vůz, který vám umožní nejen telefonovat a řešit během jízdy další věci (i když všichni víme, že se to nesmí), ale hlavně vám pomůže zachovat klid ve vypjatých dopravních situacích. Každá z nás jsme občas roztržitá, pak se přidá nervozita a my se například nejsme schopny rozjet do kopce a zbytečně zmatkujeme. Převodovka vozu Dacia Duster s kratším prvním rychlostním stupněm nám umožní hladký rozjezd i ve strmém svahu a vypořádá se i s jízdou po nerovnoměrném povrchu.

Technologické funkce vozu Dacia Duster ohromí svou přesností a jednoduchou ovladatelností. Jistě si velice rychle oblíbíte tempomat a omezovač rychlosti. Využití těchto funkcí zajišťuje konstantní jízdu bez nutnosti přidávat plyn. Pro bezpečný převoz dítěte oceníte možnost vypínání airbagu u spolujezdce.

S vozem Dacia Duster se už nikdy nebudete bát zaparkovat. Senzory vás včas upozorní, kolik vám zbývá místa před i za autem.

Zamluvte si testovací jízdu ještě dnes

Abyste se na vlastní kůži přesvědčili, že tento vůz si zaslouží vaši pozornost, není nic jednoduššího než si zamluvit testovací jízdu u autorizovaného dealera Renault Retail Group. Interiér vozu Dacia Duster se vyznačuje velkým prostorem s příjemně pohodlnými sedadly. Každá žena využije množství úložného prostoru, stojánky na pití a jistě si zamiluje osvětlené schránky u spolujezdce. Více o výbavě vozu Dacia Duster najdete zde.

Autor příspěvku: Hedy