Módní doplňky nejen pro dospělé

Líbí se vám veselé, roztomilé vzory plné barev? Máte stále duši dítěte, ale tělo dospělého člověka? Pak přesně pro vás jsou jako stvořené módní doplňky Santoro. Originální jemné výrobky hezky vystihnou vaši povahu. Nechte se unést do dětství a okouzlete okolí jedinečným vkusem a stylem. Nemusíte přeci jít s davem, noste, co se vám líbí! Nezáleží na tom, co je zrovna trendy, důležité je, abyste se vy cítili dobře.

Seznamte se s anglickou značkou Santoro

Santoro London je unikátní britská značka, zaměřená na hravé, něžné vzory. Vznikla roku 1987 a dnes se těší velké oblibě. Zaměřuje se na dárkové zboží a módní doplňky pro malé i velké. Velkou oblibu si získaly dámské kabelky přes rameno, ale také papírenské potřeby, jako jsou všelijaké bloky a notýsky s krásnými designovými deskami. Tato značka nabízí velmi originální dámské doplňky od peněženek a kabelek přes kosmetické tašky po deštníky a další. Typickým vzorem jsou roztomilé dívčí postavy, jejichž obličejík tvoří pouze dvě černé oči. Nabízí však mnoho jiných vzorů. Populární jsou například motivy zvířat a květin. Santoro klade důraz na jedinečnost, a proto doplňky podobného typu jinde nenajdete. Svou pobočku má už také v České republice a objednávat můžete prostřednictvím jejich eshopu.

Vyberou si i malé princezny

Doplňky Santoro London však nejsou určeny jen pro dospělé ženy. Sortiment zboží nabízí i velký výběr pro malé holčičky, a to jak doplňků, tak dětského oblečení. Módní motivy této značky se skvěle hodí pro děti. Nejen, že obrázky vypadají roztomile a zaujmou každé děvčátko, ale barvy doplňků jsou jemné a něžné, zkrátka holčičí. Mezi nejčastěji používané patří růžová, zelená, bledě modrá a žlutá, což se vašim malým princeznám zaručeně bude líbit. Navštivte webové stránky společnosti Santoro a přesvědčte se sami.

Autor příspěvku: Hedy