Vyrazte s dětmi do zábavního parku BRuNO třeba oslavit narozeniny

Prázdniny se blíží a bude potřeba vymyslet program pro děti. Aspoň v červenci a srpnu si zaslouží, abyste si na ně udělaly čas a někam s nimi vyrazily. Doporučujeme něco akčnějšího, a pokud se nechcete sama angažovat, skvělou volbou bude dětský zábavní park. Vy si mezitím posedíte na kávě nebo objednáte něco dobrého k jídlu.

Dětské zábavní parky u nás hodně zpopularizoval ten brněnský s názvem BRuNO. Láká především na neopakovatelné atrakce – jediné moře v Brně, bombastické skluzavky, balonky, prolézačky, trampolíny a mnoho dalšího. Do obrovského rodinného centra se jim povedlo vměstnat celkem 40 atrakcí pro různé věkové kategorie. Dospělým je vstup také povolen. Mnohé labyrinty a skluzavky jsou velmi atraktivní rovněž pro odvážné maminky a tatínky. Zábavní park BRuNO má připravený program pro všechny ve věku 0 – 99 let!

Kdy se do BRuNA vydat?

Otevřeno je celý týden kromě pondělí. O víkendu jsou tam už od rána, přes týden jen odpoledne. Prázdninová otevírací doba je však prodloužena, s výjimkou pondělí se děti a rodiče v BRuNU baví od 10 ráno do 8 večer, jen koncem července je zavřeno. Připravené jsou i speciální akce. Posledního června a prvního července proběhnou v BRuNU velkolepé garden party na oslavu příchodu prázdnin.

Skvělý způsob oslavy narozenin

BRuNO family park nabízí také jedinečnou možnost, jak dětem připravit nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Místo nákladného a časově náročného chystání občerstvení a zábavy na vlastní pěst je s kamarády prostě přivezete do BRuNA a tam už se o ně postarají. Je jen na vás, jaký balíček vyberete. Narozeninová oslava se vždy bude konat v tematické místnosti (princezny, cirkus, les, formule nebo vesmír), děti budou mít dort, balonky, pogratuluje jim čáp Bruno a pak se vyřádí na výše uvedených atrakcích.

BRuNO zabaví celou rodinu

Nejste-li hravý typ, co se rád vyblbne na atrakcích s dětmi, možná vás potěší dvě místní restaurace, které jsou přímo součástí rodinného parku. Velkolepá je především restaurace Brno – Slatina, která nese název Restaurace Hnízdo. Stylově se jmenuje i druhá resturace Zobka.

Dopřejte tedy dětem profesionální oslavu narozenin nebo aspoň jeden den plný zážitků. O prázdninách to potřebují!

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *